Nutrimama mléčný nápoj v prášku 400g

Nutrimama mléčný nápoj v prášku 400g

Doplněk stravy Více o legislativě
169 Kč 423 Kč / 1 kg Dostupnost:
Skladem

Mléčný nápoj Nutrimama Profutura byl navržen experty na výživu zvláště pro kojící matky, aby splňoval dodatečné nároky právě v období kojení.

Podrobné informace o produktu

Mléčný nápoj Nutrimama Profutura byl navržen experty na výživu zvláště pro kojící matky, aby splňoval dodatečné nároky právě v období kojení.

 

Inspirujeme se vědou o nutričním programování v raném věku (ENP = early-life nutritional programming). Nejnovější nutriční poznatky z oblasti nutričního programování prokazují, že nanejvýš 20 % zdraví Vašeho dítěte je dáno geny. Zbývajících nejméně 80 % je ovlivněno faktory okolního prostředí, ve kterých hraje výživa nezastupitelnou roli. Věda o nutričním programování v raném věku (ENP) ukazuje, že můžete pozitivně ovlivnit výživu a budoucí zdraví Vašeho dítěte od prvního dne Vašeho těhotenství až do 3 let jeho života a dále. Kojením poskytujete Vašemu dítěti všechny důležité látky pro jeho rozvoj a budujete tak pevné základy pro jeho zdraví v dospělosti. Ale víte, že v období kojení se výrazně zvyšují Vaše nároky na příjem makroživin, některých vitamínů, minerálů a stopových prvků? Mléčný nápoj Nutrimama Profutura byl navržen experty na výživu zvláště pro kojící matky, aby splňoval dodatečné nároky právě v období kojení. Jen jedna porce denně zajistí 10 důležitých živin potřebných pro vás oba. DHA - dokosahexaenová mastná kyselina ze skupiny omega-3 přispívá k normálnímu vývoji mozku a zraku u Vašeho kojeného dítěte* Železo, vitamín C a kyselina listová přispívají k správné funkci imunitního systému Jód, vitamín B2 přispívají ke správnému energetickému metabolismu Vitamín D, vápník přispívají k udržení normálního stavu kostí a zubů Vitamíny B12, B6 přispívají ke snížení míry únavy

Doporučujeme jednu porci nápoje (200 ml) denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nekombinujte s

jinými doplňky stravy bez předchozí konzultace s vaším lékařem. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Parametry produktu

  • Značka
  • Nutrimama
  • Forma
  • Nápoj instantní
  • Pro koho
  • Žena kojící
  • EAN
  • 8590340150579
Ověření internetových stránek a lékárny: Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků