Nuxe Prodigieuse Floral set vánoční kazeta 2020

Kosmetika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Vykouzlete svým blízkým úsměv na tváři dárkovou sadou s delikátními produkty značky NUXE, které jsou plné květinových tónů. Konkrétně dárková sada obsahuje Nuxe Huile Prodigieuse® Florale Multifunkční suchý olej 100 ml, Nuxe Crème Prodigieuse® Boost Multikorekční gelový krém 40 ml, Nuxe Prodigieux® Floral Sprchový gel 100ml a Nuxe Prodigieux® Floral Svíčku 70 g. Jedná se o luxusní dárkový set, kterým své blízké skutečně potěšíte.

Dárková sada plná květinových tónů

  • Multifunkční olej na tvář, tělo a vlasy se svěží a delikátní vůní. Obsahuje rostlinné oleje 100% přírodního původu. 
  • Multikorekční gelový krém na obličej pro normální až smíšenou pleť. Tato péče na první známky stárnutí chrání pleť před škodlivými efekty hektického života a pleť je po jeho použití svěží a zářivá. Obsahuje 92 % složek přírodního původu.
  • Sprchový gel se svěží a květinovou vůní čistí pokožku a příjemně ji provoní. Obsahuje 96 % složek přírodního původu
  • Svíčka vytváří svěží a delikátně květinovou atmosféru inspirovanou ikonickou vůní Huile Prodigieuse® Florale.

O značce

Prestižní francouzská kosmetika Nuxe v sobě kombinuje jedinečnou sílu přírody s účinností vědy. Produkty Nuxe jsou vyvíjené výhradně za použití originálních metod, které jsou založené na poznatcích moderní botaniky a s maximálním využitím síly rostlinné přírody: bez minerálních olejů a barviv. Výjimečnost Nuxe spočívá v okouzlujících vonných esencích s květinovými tóny. Ikonickým produktem značky je skvostný suchý olej Nuxe Prodigieuse.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.