Nuxe SUN Bronzující olej obličej tělo SPF 30 150 ml

Kosmetika

Značka: NUXE
Chraňte svou pokožku před slunečními paprsky. Bronzující olej SPF 30 s anti-age buněčnou ochranou zajišťuje ochranu pokožku před UVA a UVB zářením.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

479

O produktu

50089361

Chraňte pokožku svého těla před slunečními paprsky. Nuxe Sun Bronzující olej obličej tělo SPF 30 s anti-age buněčnou ochranou pro dokonalé opálení chrání pokožku před UVA a UVB zářením. Vyživuje pokožku a zanechává ji sametově hebkou. Olej s nelepivou texturou je speciálně navržený na obličej i tělo. S nádhernou vůní sladkého pomeranče, květu Tiaré a vanilky.

Výsledek:

  • chrání pokožku před UVA a UVB slunečním zářením
  • vyživuje pokožku a zanechává ji sametově hebkou
  • s anti-age buněčnou ochranou
  • speciálně určený na obličej i tělo
  • s nelepivou texturou a voděodolným složením

Složení

Makadamový olej, slunečnicový olej a bambucké máslo.

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku (více krému = větší ochrana) a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme jeho aplikaci během dne několikrát opakovat, zvláště po koupání, osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nepobývejte na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 14. hodinou. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

O značce

Prestižní francouzská kosmetika Nuxe v sobě kombinuje jedinečnou sílu přírody s účinností vědy. Produkty Nuxe jsou vyvíjené výhradně za použití originálních metod, které jsou založené na poznatcích moderní botaniky a s maximálním využitím síly rostlinné přírody: bez minerálních olejů a barviv. Výjimečnost Nuxe spočívá v okouzlujících vonných esencích s květinovými tóny. Ikonickým produktem značky je skvostný suchý olej Nuxe Prodigieuse.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.