Nuxe SUN Opalovací fluid na obličej SPF50 50 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

O produktu

Ochrana pleti před sluncem s přírodními výtažky z rozmarýnu a hyacintu. Nuxe SUN Opalovací fluid na obličej SPF50 poskytuje vysokou ochranu před UVB a UVA paprsky a zároveň chrání pokožku před dehydratací. Předchází předčasnému stárnutí pleti, způsobené slunečními paprsky a tvorbou pigmentových skvrn. Obsažený vitamin E, chrání buňky pokožky před působením volných radikálů. Lehounká textura se rychle vstřebává. Neobsahuje složky živočišného původu.

Výsledek:

  • vysoká ochrana před UVB i UVA zářením
  • ochrana pokožky před předčasným stárnutím
  • extrakt z hyacintu hydratuje pokožku
  • fotostabilní a voděodolný
  • nekomedogenní

Složení

Přírodní výtažky z rýže, rozmarýnu a vitamínu E: známé svou antioxidační schopností, poskytují pokožce ochranu proti stárnutí buněk. Výtažek z květu Kau Pe: známý svými uklidňujícími vlastnostmi, uklidňuje pocity přehřátí spojené se slunečním zářením. Extrakt vodní hyacintu (patent FR) chrání pokožku před dehydratací.

Použití

Dostatečné množství přípravku naneste na pokožku před vystavením se slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. 

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100 % ochranu proti slunečnímu záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.