Kontakt

Kancelář - Praha

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. 
Florentinum, budova D
Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1 
tel. 222 811 999 

Kancelář - Brno

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. 
Business Complex TITANIUM
Nové sady 996/25, 602 00 Brno
tel. 549 523 381

Sídlo společnosti

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.
Nové sady 996/25, Staré Brno, 602 00 Brno
IČO: 285 11 298
DIČ: CZ 285 11 298  

Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Brně oddíl B vložka 6919

Vedení společnosti
Technický ředitel Ing. Dalibor Král kral@drmax.cz Praha
Generální ředitel Ing. Daniel Horák ceo@drmax.cz Praha
Personální ředitel Ing. Ivan Baranec baranec@drmax.cz Praha
Tiskový mluvčí Ing. Michal Petrov 777 923 449 petrov@drmax.cz Praha
CFO Ing. Pavel Hoffmann hoffmann@drmax.cz Praha
Finanční ředitel Ing. Tomáš Kořenek korenek@drmax.cz Brno
Akviziční ředitel Ing. Vladimír Jelínek jelinek.vladimir@drmax.cz Praha
Komerční ředitel Mgr. Luboš Korbelář korbelar@drmax.cz Praha
IT ředitel Mgr. Petr Bolom bolom@drmax.cz Brno
Provozní ředitel PharmDr. David Mendl mendl@drmax.cz Praha
Obchodně marketingové oddělení
Marketingový ředitel Daniel Lemer lemer.daniel@drmax.cz Praha
Marketingová manažerka Ing. Barbora Svobodová barbora.svobodova@drmax.cz Praha
Specialista řízení cen Ing. Hana Konečná konecna@drmax.cz Praha
Sales manažer Ing. Martin Frano frano@viapharma.cz Praha
Marketingová asistentka Ivana Snášelová DiS. 241 480 121 snaselova@drmax.cz Praha
Sales manažer Jan Donauschachtl donauschachtl@drmax.cz Praha
Manažer pro kontakt se zdravotnickými zařízeními Kateřina Šmejkalová 734 238 950 katka.smejkalova@drmax.cz Brno
Obchodní ředitelka Mgr. Hana Bambulová bambulová@drmax.cz Praha
Sales manažerka Mgr. Kamila Křížková krizkova@viapharma.cz Praha
Komerční ředitel Mgr. Luboš Korbelář korbelar@drmax.cz Praha
Specialista kategorie řízení sortimentu Vratislava Klapušová klapusova@drmax.cz Praha
Oddělení privátní značky
Manažer pro privátní značky Ing. Alena Honejsková MBA honejskova@drmax.cz Praha
Senior manažer pro privátní značky Ing. Karel Zbroj zbroj@drmax.cz Praha
Supply chain manažer Ing. Magdalena Kaizarová kaizarova@drmax.cz Praha
Akviziční oddělení
Akviziční ředitel Ing. Vladimír Jelínek 603 565 525 jelinek.vladimir@drmax.cz Praha
Akviziční manažer - Morava Mgr. Vratislav Čabla 604 264 552 cabla@drmax.cz Brno
Personální oddělení
HR Manažer Bc. Yvonne Hanáková hanakova@drmax.cz Brno
Personální ředitel Ing. Ivan Baranec baranec@drmax.cz Praha
Vedoucí person. odd. a mzdové účtárny Ivana Majdová majdova@drmax.cz Brno
Manažer interní komunikace Mgr. Věra Červenková cervenkova@drmax.cz Praha
Finanční oddělení
Finanční controller Ing. Jan Drábek 541 420 184 drabek@drmax.cz Brno
CFO Ing. Pavel Hoffmann hoffmann@drmax.cz Praha
Hlavní účetní Ing. Renata Švarcová 549 523 397 svarcova@drmax.cz Brno
Finanční ředtel Ing. Tomáš Kořenek 549 523 383 korenek@drmax.cz Brno
Administrativní pracovnice Renata Plačková 549 523 380 plackova@drmax.cz Brno
Asistentka CFO Žaneta Wrublová 222 811 900, 730 553 543 wrublova@drmax.cz Praha
IT oddělení
IT specialista Bc. Pavel Kouřil kouril@drmax.cz Brno
IT specialista Dušan Hýža hyza@drmax.cz Brno
IT specialista Ladislav Dubina dubina@drmax.cz Brno
IT ředitel Mgr. Petr Bolom bolom@drmax.cz Brno
IT specialista Vladislav Tvarůžek tvaruzek@drmax.cz Brno
Technické oddělení
Technický ředitel Ing. Dalibor Král kral@drmax.cz Praha
Projektový manažer výstavby - Morava Ing. Marek Motyka 730 573 403 motyka@drmax.cz Brno
Projektový manažer výstavby - Čechy Ing. Tomáš Burda 734 263 222 burda@drmax.cz Praha
Technický manažer - Morava Libor Dundáček 736 537 458 dundacek@drmax.cz Brno
Technický manažer - Čechy Tomáš Jáchim 733 598 954 jachim@drmax.cz Praha
Audit
Představitel vedení kvality Mgr. Lenka Peterková peterkova@drmax.cz Praha
Ověření internetových stránek a lékárny: Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků