WAHL 858454 Oboustranný kartáč na psí srst

Ostatní

Značka: WAHL
Vyčesávejte srst svých čtyřnohých mazlíčků a udržujte jejich chlupy zářivě lesklé a zdravé. Oboustranný kartáč obsahuje jehly na jedné straně a kartáč na druhé straně. Účinně ze zvířecí srsti odstraňuje vypadané chlupy i parazity, které zvíře pochytilo venku na procházce.
179

O produktu: WAHL 858454 Oboustranný kartáč na psí srst

50100164

Společnost Wahl vytvořila pro všechny majitelé pejsků oboustranný kartáč, který je speciálně vyrobený k vyčesávání psí srsti. Kartáč je vhodný pro všechna plemena, ať už mají dlouhou, středně dlouhou nebo krátkou srst. Kromě vyčesávání kartáč slouží také k vyhlazení srsti, prokrvení pokožky a vyleštění chlupů, takže pejsek bude vypadat skvěle a bude se tak i cítit.

Dvě strany

Kartáč je na jedné straně vybaven jehličkami, na druhé má jemnější kartáčové štětiny. Během vyčesávání dochází k masírování pokožky zvířete, což podporuje jeho krevní oběh a dodává mu energii i příjemný pocit. Kartáč se vám bude snadno používat díky pogumované ergonomické rukojeti, která vám přesně padne do dlaně.

Odstranění parazitů

Při procházkách pejsci rádi čuchají a prohání se v trávě. Během dne se jim do kožichu dostane velké množství parazitů, kteří můžou být potenciálně nebezpeční. Doporučuje se proto vyčesávat srst minimálně jednou týdně, abyste pejskům zaručili bezpečnost a zdraví. Oboustranný kartáč zvládne vyčesávat parazity ze srsti.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.