Oclean Flow Duo Set sonické kartáčky 2 ks červený a modrý

Dentální hygiena

Značka: OCLEAN
Set dvou sonických zubních kartáčků Oclean Flow, které vynikají neuvěřitelnou výdrží baterie až 180 dní a moderní a efektivní sonickou technologií se 76 000 pohyby/min.
NAVÍC Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 2 ks bílé Při nákupu produktů značky Oclean v minimální hodnotě 999 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 2 ks bílé za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 6 ks bílé Při nákupu produktů značky Oclean v minimální hodnotě 1799 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 6 ks bílé za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
1 699

O produktu

50142264

Sonický zubní kartáček Oclean Flow vyniká neuvěřitelnou výdrží baterie až 180 dní a efektivní sonickou technologií. Výhodný set dvou kartáčků je ideální pro vás a vašeho partnera. Moderní technologie magnetického motoru, který vytváří až 76 000 oscilačně-rotačních pohybů s mikrovibracemi za minutu, vám zajistí jemné, ale efektivní odstranění zubního plaku, nečistot i bakterií. Poskytuje vysokou účinnost čištění, hluboké čištění mezizubních oblastí i těžko dostupných míst podél linie dásní, odstraňuje zbytky jídla a skvrny od kávy nebo čaje. Díky této technologii, kdy nedochází k tření v motoru a opotřebovávání mechanických součástek, mají Oclean kartáčky dlouhou životnost, nízkou hlučnost a vysokou výkonnost.

Oclean Flow Duo Set sonické kartáčky 2 ks červený a modrý4

Snadné a intuitivní ovládání

Oclean Flow vás potěší svým jednoduchým ovládáním pomocí jednoho tlačítka. Stisknutím přepínáte mezi 5 režimy sonického čištění: noční režim na intenzivní čištění, režim denní, standardní čisticí režim, bělicí a jemný režim na citlivé zuby a dásně. Samozřejmostí je časovač na 2 minuty rozdělené na 4 kvadranty po 30 sekundách, abyste se skutečně rovnoměrně věnovali celým ústům. Provoz kartáčku zajišťuje nabíjecí baterie s neuvěřitelnou výdrží 180 dní. Na nízkou úroveň nabití upozorní LED indikátor, baterii poté jednoduše nabijete pomocí USB-C konektoru.

Hlavní vlastnosti:

  • výhodné dvojbalení
  • 76 000 pohybů/min
  • magnetický motor Maglev
  • pět režimů (denní, noční, standardní, bělicí a jemný)
  • elegantní design
  • výdrž baterie 180 dní
  • nabíjení přes USB-C konektor
  • voděodolnost IPX7
  • časovač na 2 minuty s rozdělením po 30 sekundách
  • indikátor stavu baterie

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.