Farmax Ocumax Plus 40+20 tobolek

Doplněk stravy

Značka: FARMAX
Tobolky s obsahem extraktů z borůvky a světlíku lékařského, karotenoidů luteinu a zeaxantinu doplněné o vitaminy C a E, selen a zinek pro Váš zrak.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50097563

Dokonalá péče o Váš zrak. Přípravek Ocumax Plus obsahuje rostlinné extrakty a karotenoidy, zinek, selen a vitaminy C a E. Karotenoidy lutein a zeaxantin se ve vysoké koncentraci nacházejí v lidském oku ve žluté skvrně. Tělo je nedokáže samo syntetizovat, proto je nutný jejich dostatečný příjem ve stravě. S přibývajícím věkem jejich hladina postupně klesá. Extrakty z plodů borůvky a natě světlíku lékařského přispívají k normálnímu stavu zraku. Zinek je potřebný pro udržení normálního zraku a přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A. Selen, zinek a vitaminy C a E pomáhají chránit buňky před oxidačním poškozením.


Dávkování

Užívejte 1–2 tobolky denně, 1 tobolku v průběhu snídaně a 1 večer po jídle.

Složení

Extrakt z plodů borůvky (Vaccinium myrtillus) 1,5 mg, extrakt z natě světlíku lékařského (Euphrasia rostcoviana) 10 mg, extrakt z květů aksamitníku vzpřímeného (Targetes erecta), zdroj zeaxantinu 5% 5 mg, extrakt z natě měsíčku lékařského (Calendula officialis), zdroj luteinu 80% 15 mg, zinek 10 mg, selen 10 µg, vitamin C 100 mg, vitamin E 12 mg v jedné tobolce.

Sójový olej; obal: želatina; vitamin C (kyselina L-askorbová); zahušťovadlo: glycerol; vitamin E (DL-α-tokoferyl-acetát); práškový extrakt z natě měsíčku  lékařského (Calendula officinalis ); zinek (oxid zinečnatý); práškový extrakt z natě světlíku lékařského (Euphrasia rostcoviana); sójový lecitin; protispékavá látka: oxid křemičitý; práškový extrakt z květů aksamitníku vzpřímeného (Targetes erecta); selen (seleničitan sodný); práškový extrakt z plodů borůvky (Vaccinium myrtillus); barviva: oxidy železa červený a žlutý, oxid titaničitý.

Upozornění

Není určeno dětem do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.