844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

Ocutein Sensitive Da Vinci Academia oční kapky 15 ml

Ocutein Sensitive Da Vinci Academia oční kapky 15 ml

50066694
Zdravotnický prostředek
Více o legislativě
109 Kč
Skladem na e-shopu

Okamžitě k rezervaci ve 389 lékárnách
doručíme do 398 lékáren po celé ČR.

Oční kapky Ocutein® SENSITIVE jsou zdravotnickým prostředkem, vhodným na suché, namáhané nebo podrážděné oči. Nabízejí okamžité osvěžení očí již při 1 kapce.

Podrobné informace o produktu

Ocutein® SENSITIVE oční kapky
Da Vinci Academia

Užití

Zvlhčující oční kapky Ocutein® SENSITIVE uleví namáhaným očím, odstraní zarudnutí, zmírní podráždění, pálení a pocit suchého oka. Díky vysokému obsahu hydratačních a lubrikačních složek zaručují okamžitou a dlouhodobou úlevu. Oční kapky jsou vhodné pro všechny typy kontaktních čoček a jsou určeny pro velmi citlivé oči. Zvlhčující oční kapky Ocutein® SENSITIVE jsou založeny na bázi složení lidských slz, což zajišťuje jejich 100% funkčnost a výbornou snášenlivost. Zaručují vysoký komfort a bezpečnost při řízení automobilu okamžitě po aplikaci.

Dávkování

Doporučené denní dávkování je 1 kapka 3x až 4x denně. Zvlhčující oční kapky Ocutein® SENSITIVE zajišťují vysoký komfort a bezpečnost při řízení automobilu okamžitě po aplikaci a jsou vhodné i pro citlivé oči.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15–25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami. Nepoužívejte déle než 30 dní od prvního otevření lahvičky.

Parametry produktu

Značka Ocutein Forma Kapky
EAN 8594059733252

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.