Ocuvite Lutein Premium 60 tablet + Hyal Drop multi 10 ml

Doplněk stravy

Značka: OCUVITE
Ocuvite Lutein Premium s kombinací vitaminů C a E, luteinu, zeaxanthinu, selenu a zinku pro dobrý zrak ve speciálním balení s očními kapkami Hyal-Drop multi.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

499
FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50123503

Ocuvite Lutein Premium a oční kapky Hyal-Drop multi ve speciálním balení. Pro Váš ostrý zrak.

Ocuvite Lutein Premium je doplněk stravy s luteinem, zeaxanthinem a zinkem, který pomáhá k udržení normálního stavu zraku. Karotenoidy lutein a zeaxanthin se ve vysoké míře nacházejí v centrální oblasti sítnice, která je zodpovědná za ostré vidění. Tělo je nedokáže samo syntetizovat, proto je nutný jejich dostatečný příjem ve stravě. S přibývajícím věkem jejich hladina postupně klesá. Vitaminy C a E tvoří nepostradatelnou součást antioxidačního systému a spolu se stopovými prvky zinkem a selenem přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zinek je potřebný pro udržení dobrého zraku a přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A.

Hyal-Drop multi jsou oční kapky určené ke zvlhčení očního povrchu i kontaktních čoček. Poskytují okamžitou úlevu podrážděným a unaveným očím. Přirozeně zvlhčují a pomáhají při příznacích suchého oka. Přináší dlouhotrvající pocit úlevy od potíží související s nedostatečným zvlhčováním očí, uklidňují a příjemně oči osvěžují díky nejvyšší koncentraci hyaluronátu, který se v očích přirozeně vyskytuje.


Dávkování

Ocuvite Lutein Premium užívejte 1 tabletu 1x denně. Oční kapky aplikujte podle potřeby několikrát denně 1 kapku do spojivkového vaku.

Složení

Ocuvite Lutein Premium: 12 mg luteinu, 1 mg zeaxanthinu (výtažek z aksamitníku), 60 mg vitaminu C (kyselina askorbová), 8,8 mg vitaminu E (alfa tokoferol-acetát), zinek (oxid zinečnatý) 5 mg, selen (kvasnice obohacené selenem) 20 mg v jedné tabletě.

Hydroxypropylcelulóza, polyvinylpolypyrrolidon, maltodextrin a modifikovaný škrob jako plnidla, želatinu, cukr, palmový olej, leštící látky: hydroxypropylmetylcelulózu, mastné kyseliny, barviva: oxid titaničitý, riboflavin, oxidy a hydroxidy železa a protispékavé látky: oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin.

Hyal-Drop multi: Kyselina hyaluronová 2,4 ml/mg. 

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.