Ocuvite Lutein Premium 30 tablet

50115287

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

329

Cena za 100 g: 1732 Kč

O produktu

Zdroj vitaminů, moinerálů a dalších látek pro výživu očí. Přípravek Ocuvite Lutein Premium obsahuje vitamin C, vitamin E, minerály zinek a selen a karotenoidy lutein a zeaxanthin. Neobsahuje lepek ani laktózu, je vhodný pro diabetiky, díky nízkému obsahu cukru.

  • vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • zinek je potřebný pro udržení normálního zraku a přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A
  • selen, zinek a vitaminy C a E pomáhají chránit buňky před oxidačním poškozením
  • karotenoidy lutein a zeaxanthin se ve vysoké koncentraci nacházejí v lidském oku ve žluté skvrně, tělo je nedokáže samo syntetizovat, proto je nutný jejich dostatečný příjem ve stravě, s přibývajícím věkem jejich hladina postupně klesá.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu 1x denně.

Složení

12 mg luteinu, 1 mg zeaxanthinu (výtažek z aksamitníku), 60 mg vitaminu C (kyselina askorbová), 8,8 mg vitaminu E (alfa tokoferol-acetát), zinek (oxid zinečnatý) 5 mg, selen (kvasnice obohacené selenem) 20 mg v jedné tabletě.

Hydroxypropylcelulóza, polyvinylpolypyrrolidon, maltodextrin a modifikovaný škrob jako plnidla, želatinu, cukr, palmový olej, leštící látky: hydroxypropylmetylcelulózu, mastné kyseliny, barviva: oxid titaničitý, riboflavin, oxidy a hydroxidy železa a protispékavé látky: oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Parametry
Značka Ocuvite
Forma Tablety
Bez lepku Ano
Bez laktózy Ano
Věk dítěte od 3 let
EAN 5904398359120