Tommee Tippee Odsávačka mateřského mléka C2N elektrická

Péče o dítě

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Kojení je přirozenou součástí mateřství. Ne všechna miminka se však dočkají výživy přímo od maminky. Někdy se prostě nedokážou přisát nebo je to pro maminku natolik bolestivé, že je potřeba přistoupit k jiným formám krmení. Pokud i vy máte s kojením problémy, vyzkoušejte odsávačku mateřského mléka od Tommee Tippee. Přístroj funguje elektronicky, za pomoci měkké silikonové přísavky účinně napodobuje přirozené sání dítěte, aby oklamal tělo ženy a podněcoval produkci mateřského mléka

Pohodlný a rychlý způsob přípravy

Sestavení i používání je zcela jednoduché. Můžete si vybrat ze čtyř různých stupňů odsávání tak, aby byl proces rychlý, maximálně pohodlný a efektivní. Jde také o vhodnou pomůcku pro pracující matky, které nemůžou být s miminkem 24 hodin denně a musí mu doma v lahvičkách nechat mléko pro celodenní krmení.

Bohaté příslušenství

V balení naleznete kromě samotné odsávačky také jednu lahev se savičkou o objemu 150 ml, sterilizační krabici, nádobku na skladování odsátého mléka, víčko a šest prsních vložek. Odsávačku se doporučuje využívat pouze s lahvičkami Tommee Tippee pro zajištění maximální funkčnosti.