Omron M300 Plus tonometr se síťovým zdrojem

Zdravotnické prostředky

Značka: OMRON
Pažní tonometr přehledně a velmi jednoduše změří krevní tlak a puls, navíc upozorní na nepravidelný tep. Balení obsahuje univerzální manžetu i síťový zdroj.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
2 390

O produktu

50103436

Krevní tlak a puls patří k základním ukazatelům zdravotního stavu. Nemusíte je každý den chodit měřit k lékaři, hlídat se můžete i v pohodlí domova díky automatickému digitální tonometru – měřiči krevního tlaku – od osvědčeného výrobce zdravotnických potřeb OMRON.

Hlídá vaše zdraví i správné použití

Použití tlakoměru je velmi snadné, celé ovládání obstará jedno tlačítko. Výsledky se zobrazí na dokonale přehledném displeji, takže hodnoty tepu i puls zvládnou změřit snad všichni uživatelé, i ti méně technologicky zdatní. Přístroj vás dokonce upozorní, když nemáte správně nasazenou manžetu.

Velmi praktická je funkce hlášení nepravidelného srdečního tepu – tonometr díky ní dokáže odhalit případné problémy i tam, kde je „průměr“ v pořádku.

Univerzální a praktický

Součástí balení je univerzální manžeta, se kterou změříte tlak na paži s obvodem 22–42 cm, takže perfektně padne většině lidí. Přístroj lze napájet pomocí čtyř tužkových baterií, ale přímo v balení je síťový zdroj, takže o výdrž se doma rozhodně bát nemusíte.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.