Omron M7 Intelli IT tonometr + 5 let záruka + síťový zdroj

Zdravotnické prostředky

Značka: OMRON
Tonometr s Bluetooth k měření krevního tlaku. Vhodný pro dva uživatele. S indikátorem úrovně tlaku a kontrolou arytmie. Výhodné balení se síťovým zdrojem.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50111338

Omron M7 Intelli IT vám pomůže udržovat si přehled o aktuálním krevním tlaku i jeho vývoji. Klinicky ověřena přesnost podle protokolu Evropské společnosti pro hypertenzi - měření je stejně přesné jako poslechová metoda u lékaře.Přístroj se snadno používá a měří rychle a přesně. Součástí balení je manžeta pro obvod paže 22–42 cm. Díky bezdrátovému provozu s životností přes 1 000 měření můžete zařízení mít neustále u sebe a měřit si tlak i během cestování či na dovolené, kdykoliv je potřeba.

LED indikátory

Po naměření se hodnoty zobrazí na velkém přehledném displeji. V naměřených údajích se rychle zorientujete díky barevnému indikátoru hypertenze. Stejně tak pomocí LED zjistíte, zda máte správně utaženou manžetu. V případě vyhodnocení arytmie se rozsvítí ikona, abyste mohli včas informovat lékaře. Do interní paměti se uloží 100 posledních měření u dvou uživatelů, plus můžete nastavit režim HOST pro ojedinělé měření tlaku další osoby.

Bluetooth připojení

Připojte zařízení ke svému smartphonu či tabletu a získejte ještě přehlednější informace o svém tlaku. Stačí oba přístroje propojit bezdrátově přes Bluetooth. Stáhněte si zdarma aplikaci OMRON Connect, kam se vám hodnoty uloží, abyste si je zpětně mohli prohlížet, i když tonometr zrovna nemáte po ruce.

Obsah balení:

  • tonometr
  • manžeta
  • síťový zdroj
  • 4× alkalická baterie AA
  • cestovní pouzdro
  • návod v českém jazyce
  • záruční list

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.