OnlyEco Čistič koupelen 500 ml

Drogerie

Značka: ONLYECO
Čistota a lesk pro Vaši koupelnu s respektem k přírodě. Důkladně odstraňuje nečistoty bez zbytečné chemie. Leští zrcadla a chrání je před zamlžováním.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
119

O produktu

50119471

Čistota a lesk pro Vaši koupelnu s respektem k přírodě. OnlyEco Čistič koupelen se hodí pro čištění vany, umyvadla, sprchového koutu, baterií i koupelnových obkladů. Neobsahuje umělá barviva ani sulfáty. Garantuje obsah 99,72 % čistě přírodních složek a svou kvalitu dosvědčuje certifikací od EcoCert – Natural Detergent. Olej z citronové kůry a rafinovaný biosurfaktin z řepky zajišťuje opravdu důkladné odstranění všech nečistot a zároveň působí proti bakteriím. Glycerin leští sklo a zrcadla a chrání je před zamlžováním. Jestliže máte pocit, že ekologické prostředky nejsou vždy dostatečně účinné, pak v tomto případě hoďte obavy za hlavu. S OnlyEco nemusíte dělat kompromisy vůči sobě ani vůči přírodě.

Hlavní vlastnosti:

  • účinně odstraňuje nečistoty bez zbytečné chemie
  • glycerin leští hladké povrchy a chrání před zamlžováním
  • 99,72 % přírodních ingrediencí

Složení

<5 % neiontových surfaktantů (povrchově aktivní látky na bázi cukru), přírodní olej z citronové kůry (obsahuje: Limonen). Také obsahuje: demineralizovanou vodu, alkohol získaný fermentací rostlinného škrobu, kyselinu citronovou, kyselinu mléčnou, glycerin, denaturační činidlo, rozpouštědlo.

Použití

Nastříkejte přípravek na čištěný povrch, nechte působit několik desítek vteřin a poté setřete vlhkým hadříkem. Před použitím vyzkoušejte na malé části povrchu. Nevhodný pro čištění vápencových povrchů, jako je mramor, alabastr, beton a podobně. S respektem k přírodě dodržujte doporučené dávkování.

Upozornění

Standardní věty o nebezpečnosti: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.