OnlyEco Čistič kuchyní 500 ml

Drogerie

Značka: ONLYECO
Čistota pro Váš domov s respektem k přírodě. Důkladně odstraňuje nečistoty bez zbytečné chemie. Přípravek je zvláště účinný při odstraňování mastných nečistot.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

115
Dočasně nedostupné

O produktu

50119472

Čistota pro Váš domov s respektem k přírodě. OnlyEco Čistič kuchyní je zvláště účinný je při odstraňování mastných nečistot. Je určený pro efektivní a šetrnou údržbu kuchyňského zařízení jako kuchyňské linky, varné desky, trouby, keramické dlaždice, nerezové a chromované části a další. Neobsahuje umělá barviva ani sulfáty. Garantuje obsah 99,69 % čistě přírodních složek a svou kvalitu dosvědčuje certifikací od EcoCert – Natural Detergent. Rafinovaný biosurfaktin z řepky zajišťuje opravdu důkladné odstranění všech nečistot a zároveň působí proti bakteriím. Glycerin leští, vyhlazuje rýhy a chrání před usazováním špíny. Sladký pomerančový olej je účinným bojovníkem s mastnotou. Jestliže máte pocit, že ekologické prostředky nejsou vždy dostatečně účinné, pak v tomto případě hoďte obavy za hlavu. S OnlyEco nemusíte dělat kompromisy vůči sobě ani vůči přírodě.

Hlavní vlastnosti:

  • účinně odstraňuje mastnotu a nečistoty bez zbytečné chemie
  • glycerin leští povrch a chrání před usazováním nečistot
  • 99,69 % přírodních ingrediencí

Složení

<5 % neiontových surfaktantů (povrchově aktivní látky na bázi cukru), <5 % aniontové povrchově aktivní látky (sulfát alkoholu kokosového oleje a surfaktin sodný), hydroxymethylglycinát sodný, přírodní esenciální olej z pomeranče (obsahuje: Limonen), rostlinný alkohol (ethanol), glycerin, přírodní solubilizátor, kyselina citronová, demineralizovaná voda.

Použití

Nastříkejte přípravek na čištěný povrch, nechte působit několik desítek vteřin a poté setřete vlhkým hadříkem. Před použitím vyzkoušejte na malé části povrchu. S respektem k přírodě dodržujte doporučené dávkování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.