OnlyEco Čistič skleněných povrchů a zrcadel 500 ml

Drogerie

Značka: ONLYECO
Čistota pro Váš domov s respektem k přírodě. Důkladně odstraňuje nečistoty bez zbytečné chemie. Efektivně čistí a leští bez zanechávání pruhů a šmouh.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
109

O produktu

50119474

Čistota pro Váš domov s respektem k přírodě. OnlyEco Čistič skleněných povrchů a zrcadel je určený k čištění oken, zrcadel, elektrických varných desek či dekorativního skla. Efektivně čistí a leští bez zanechávání pruhů a šmouh. Neobsahuje umělá barviva ani sulfáty. Garantuje obsah 99,72 % čistě přírodních složek a svou kvalitu dosvědčuje certifikací od EcoCert – Natural Detergent. Olej z citronové kůry a rafinovaný biosurfaktin z řepky zajišťují opravdu důkladné odstranění všech nečistot a zároveň působí proti bakteriím. Glycerin leští a chrání sklo a zrcadla před zamlžováním. Jestliže máte pocit, že ekologické prostředky nejsou vždy dostatečně účinné, pak v tomto případě hoďte obavy za hlavu. S OnlyEco nemusíte dělat kompromisy vůči sobě ani vůči přírodě.

Hlavní vlastnosti:

  • účinně odstraňuje nečistoty bez zbytečné chemie
  • leští sklo a zrcadla a chrání před zamlžováním
  • 99,72 % přírodních ingrediencí

Složení

<5 % neiontových surfaktinů (povrchově aktivní látky na bázi cukru), aniontové surfaktiny na bázi kokosového oleje a řepkového oleje, přírodní olej z citronové kůry. Obsahuje také: demineralizovanou vodu, alkohol získaný fermentací rostlinného škrobu, denaturační činidlo, glycerin.

Použití

Nastříkejte přípravek na čištěný povrch, nechte působit několik desítek vteřin a poté setřete na sucho hadříkem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.