OnlyEco Hypoalergenní prostředek na nádobí 1 l

Drogerie

Značka: ONLYECO
Efektivně odstraňuje mastnotu a nečistoty a zároveň je šetrný k Vašim rukám i přírodě. Obsahuje 99,75 % čistě přírodních složek. S výtažkem z Aloe vera.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
119

O produktu

50119469

Hledáte prostředek na mytí nádobí, který bude efektivní v odstraňování mastnoty a nečistot a zároveň šetrný k Vašim rukám i přírodě? OnlyEco Hypoalergenní prostředek na nádobí byl speciálně vyvinut pro citlivou, alergickou a ekzematickou pokožku. Garantuje obsah 99,75 % čistě přírodních složek a svou kvalitu dosvědčuje certifikací od EcoCert – Natural Detergent. Neobsahuje umělá barviva ani sulfáty. Rafinovaný biosurfaktin z řepky zajišťuje opravdu důkladné odstranění všech nečistot a má zároveň antibakteriální efekt. Glycerin leští a chrání před usazováním nečistot. S výtažkem z Aloe vera.

Hlavní vlastnosti:

  • 99,75 % přírodních složek
  • důkladně odstraňuje nečistoty
  • šetrný k Vašim rukám

Složení

<5 % neionogenní surfaktanty (povrchově aktivní látky na bázi cukru), <5 % aniontové surfaktanty (sulfát alkoholu kokosového oleje a surfaktin sodný), hydroxymethylglycinát sodný, benzoát sodný, sorban draselný. Také obsahuje: chlorid sodný, demineralizovaná voda, glycerin, emolient, kyselinu citronovou, extrakt z Aloe vera.

Použití

Do teplé vody ve dřezu, připravené k mytí nádobí, přidejte 1 čajovou lžičku přípravku.

Upozornění

Standardní věty o nebezpečnosti: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.