OnlyEco Účinný odstraňovač skvrn 500 ml

Drogerie

Značka: ONLYECO
Čistota pro Váš domov s respektem k přírodě. Odstraňuje skvrny a znečištění z textilií i hladkých povrchů efektivně a bez zbytečné chemie.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
175

O produktu

50119475

Čistota pro Váš domov s respektem k přírodě. OnlyEco Účinný odstraňovač skvrn je mnohostranný koncentrovaný čistič, který odstraňuje znečištění z textilií i hladkých povrchů jako jsou trouby nebo sporáky. Vyčistí skvrny z čalounění, koberců i oblečení. Je účinný v boji s mastnotou, stopami od make-upu, přilepenými žvýkačkami, smůlou, zaschlým lepidlem, skvrnami od per a jiných psacích potřeb. Neobsahuje umělá barviva ani sulfáty. Garantuje obsah 99,8 % čistě přírodních složek a svou kvalitu dosvědčuje certifikací od EcoCert – Natural Detergent. Rafinovaný biosurfaktin z řepky zajišťuje opravdu důkladné odstranění všech nečistot a zároveň působí proti bakteriím. Olej z citronové kůry a extrakt z grapefruitu jsou účinnými bojovníky s mastnotou. Jestliže máte pocit, že ekologické prostředky nejsou vždy dostatečně účinné, pak v tomto případě hoďte obavy za hlavu. S OnlyEco nemusíte dělat kompromisy vůči sobě ani vůči přírodě.

Hlavní vlastnosti:

  • účinně odstraňuje znečištění bez zbytečné chemie
  • odstraňuje skvrny z textilií i hladkých povrchů
  • 99,8 % přírodních ingrediencí

Složení

5-15 % mýdlo z kokosového oleje, 5-15 % neiontové surfaktanty (povrchově aktivní látky na bázi cukru), <5 % aniontové povrchově aktivní látky. (sulfát alkoholu kokosového oleje a surfaktin sodný), hydroxymethylglycinát sodný, přírodní silice z citronové kůry (obsahuje: Limonen), citrát draselný, extrakt z grapefruitu, rostlinný alkohol (ethanol), glycerin, přírodní solubilizátor, kyselina citronová, demineralizovaná voda.

Použití

Nastříkejte přípravek na čištěný povrch, nechte působit 2-3 minuty, umyjte houbičkou a opláchněte čistou vodou. Pro odstranění silných skvrn aplikujte přípravek přímo na textilii a nechte působit 10 minut. Poté textilii vyperte v pračce nebo ručně.

Upozornění

Standardní věty o nebezpečnosti: H315 Dráždí kůži. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P302+P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdlem. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.