Oral-B DB 4.010 zubní kartáček

Dentální hygiena

Značka: ORAL-B
Elektrický zubní kartáček s ergonomicky tvarovanou rukojetí se snadno ovládá díky jednomu efektivnímu programu/rychlosti. Čisticí program Clean účinně odstraňuje plak ze zubů a speciálně tvarovaná hlavice se dostane i do těžko dostupných mezizubních prostor, kde eliminuje riziko vzniku zubního kazu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
292 ušetříte 73 Kč

Původní cena 365 Kč sleva 20%

O produktu

50099634

S kartáčkem Oral B AdvancePower odstraní ze zubů ještě více plaku. Postará se o to speciálně vytvořená výměnná hlavice obohacená o patentovaná vlákna Interdental. Tato vlákna během čištění pronikají i do velmi úzkých a jindy nedostupných mezizubních prostor, které udržují čisté a bez rizika vzniku zubního kazu. Účinky jsou klinicky prokázané a mnohonásobně větší než při používání běžného manuálního kartáčku.

Snadné používání

Vlákna Interdental jsou prodloužená po vnější straně. Zvládají proto čistit jak plošky zubů, tak i mezizubní prostory a zuby v těsné blízkosti dásní. Vlákna v průběhu své životnosti mění barvu – jakmile vyblednou do poloviny, tento stav vám indikuje, že je potřeba hlavici vyměnit, aby byly výsledky čištění neustále stejně kvalitní.

Čisticí program Clean

Kartáček nabízí čisticí program Clean, který je určen pro důkladné každodenní čištění. Vlákna jsou jemná, jsou ekvivalentem měkkého manuálního zubního kartáčku. Přístroj pohání dvě AA baterie, které jsou součástí balení, nemusíte je proto dokupovat zvlášť a ihned můžete začít s čištěním.

Technické parametry:

  • Vlákna Oral-B Indicator vyblednutím do poloviny indikují potřebu výměny kartáčkové hlavy
  • Kompaktní kartáčková hlava obklopí každý zub zvlášť a proto je snadné vyčistit i ta nejhorší místa, kde zůstává plak, jako třeba zadní zub
  • Rukojeť je ergonomicky tvarována s protiskluznou úpravou pro dokonalou kontrolu
  • Přiloženy jsou dvě baterie AA Duracell
  • Oscilace 9600
  • 1 čistící program / rychlost: normální - clean - čistící progra
  • 1 koncovka Precision Clean - zelená vlákna - při styku s vodou se jemně ohýbají a tím zajistí stejně jemné čištění jako měkký manuální zubní kartáček

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.