Oral-B PRO 2500 Black Cross Action elektrický zubní kartáček

50101475

Dentální hygiena

Skladem na e-shopu

1 899 ušetříte 450 Kč

Původní cena 2349 Kč, sleva 19%

O produktu

Zubní kartáček Oral-B Pro 2500 zajistí dokonale čisté a zdravé zuby. Postará se o to zejména unikátní konstrukce 3D čisticí hlavice a vysoký výkon 8 800 oscilací a 20 000 pulzů za minutu. Tento model s hlavicí 3D White je vyroben ve stylové černé barvě.

Chytrý pomocník

Základem správného čištění je optimální tlak na sklovinu a dásně. Právě proto je tento model vybaven praktickým tlakovým senzorem. Ten vás zvukovým signálem upozorní v případě, že budete na zuby vyvíjet příliš vysoký tlak.

Spojení s telefonem i bez Bluetooth

Zubní kartáček sice není vybaven bezdrátovým rozhraním Bluetooth, nicméně i tak může komunikovat s vaším mobilním telefonem za pomoci aplikace Oral-B. Můžete tak například využívat časovač, který vás upozorní na to, že je potřeba přejít na jinou část zubní dutiny. Aplikace rozpozná zvuk spuštěného kartáčku a časovač se ihned automaticky spustí.

Sada příslušenství

Stojánek poslouží jako skvělá základna pro umístění kartáčku a zároveň kartáček nabije a připraví na další týden čištění. Součástí balení je také praktické cestovní pouzdro, díky kterému si budete moci vzít kartáček kamkoliv s sebou.

Technické parametry

  • 3D systém
  • 1 čistící program
  • Profesionální timer(4x30s) a tlakový senzor
  • 1 koncovka
  • Cestovní pouzdro
  • Propojení s mobilní aplikací Oral-B přes Sound connectivitiy