Oral-B Genius X 20100S Grey elektrický zubní kartáček

Dentální hygiena

NAVÍC Oral-B Family FROZEN II pack Při nákupu produktů značky Oral-B v minimální hodnotě 3000 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Oral-B Family FROZEN II pack za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

4999 ušetříte 551 Kč

Původní cena 5550 Kč, sleva 10%

O produktu

Špičkový elektrický zubní kartáček Oral-B Genius X 20100S Grey v elegantní šedé barvě vám pomůže dosáhnout bělejších zubů a lépe pečovat o celou ústní dutinu. Jeho kulatá kartáčková hlava a pokročilé technologie zajistí, že v ústech při čištění nevynecháte žádné místo a odstraníte až o 100 % více zubního plaku než s klasickým ručním kartáčkem. Speciální technologie Gum Guard Technology zase zajišťuje inteligentní ochranu vašich dásní.

Čištění pod dohledem umělé inteligence

Kartáček Genius X 20100S je vybavený chytrými pohybovými senzory a umělou inteligencí. Díky tomu sleduje váš konkrétní styl čištění a pomůže vám dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Nabízí šest režimů čištění, např. bělicí, jemný, důkladný Pro Clean či režim péče o dásně. Ústní dutinu ostatně Oral-B Genius šetrně hlídá při každém čištění – senzor tlaku vás upozorní, pokud byste na dásně a zuby příliš tlačili.

Praktická mobilní aplikace

Chytré čištění zaručí chytrá mobilní aplikace Oral-B. Ta vám spolu se zmíněnou umělou inteligencí pomůže ohlídat, že jste nevynechali žádnou část ústní dutiny, ale také například správnou délku čištění. Integrovaná Li-Ion baterie v kartáčku vydrží dva týdny na jedno nabití a prémiové cestovní pouzdro nabije kromě kartáčku i baterii vašeho smartphonu.

Sada obsahuje kartáčkovou hlavu Cross Action Black se zkosenými vlákny. Ke kartáčku samozřejmě můžete dokupovat i jiné kompatibilní hlavice.

 

Hlavní vlastnosti:

  • pohybové senzory a umělá inteligence
  • 3D čisticí technologie
  • 10 500 oscilací a 48 000 pulzací za minutu
  • 6 čisticích režimů (Daily Clean, Pro Clean, Sensitive, Whitening, Gum Care, Tongue Clean)
  • 2minutový časovač
  • kompatibilní s mobilní aplikací Oral-B
  • v balení 1× tělo kartáčku, 1× kartáčková hlavice Cross Action Black, 1× prémiové nabíjecí cestovní pouzdro, 1× stojánek na kartáčkové hlavice, 1× dobíjecí stanice

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.