Dentální hygiena

Oral-B iO6 Duo Series Black/Pink Sand Extra Handle elektrický zubní kartáček 2 ks

Značka: ORAL-B
  • Inovativní systém magnetického pohonu iO v kartáčku Oral-B iO6 přenáší čisticí energii jemných mikrovibrací na konce vláken, která tak snadno klouzají po zubech a činí čištění extra účinné a příjemné.
Získejte až 800 Kč zpět z nákupu produktů Procter & Gamble
5 829 ušetříte 1 421 Kč

Původní cena 7 250 Kč, sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 7250 Kč

O produktu: Oral-B iO6 Duo Series Black/Pink Sand Extra Handle elektrický zubní kartáček 2 ks

50136837

Úvod

Dosud nejdůkladnější a nejpříjemnější čištění zubů pod značkou Oral-B! Vyzkoušejte pokrokovou technologii a špičkové provedení zubního kartáčku Oral-B iO6 a už nikdy nebudete chtít nic jiného! Inovativní systém magnetického pohonu iO přenáší čisticí energii jemných mikrovibrací na konce vláken, která tak snadno klouzají po zubech a činí čištění účinné a příjemné. Zdokonalený chytrý senzor tlaku chrání dásně a signalizuje, kdy si zuby čistíte správně. Umělá inteligence rozpozná váš styl čištění a navede vás tak, abyste si vyčistili všechny zuby a žádné místo nevynechali. Balení obsahuje 2 kartáčky s hlavicemi.

Pohodlné, efektivní a šetrné čištění doma i na cestách

Kartáček nabízí 5 chytrých režimů, se kterými si můžete nastavit čištění podle individuálních potřeb: pro každodenní čištění, jemný, péče o dásně, intenzivní čištění a bělicí. Navíc se kartáček iO dodává s magnetickou rychlonabíječkou, která vám umožní jej plně nabít již za 3 hodiny a baterie následně vydrží až 14 dní provozu (při čištění 2x denně 2 minuty). Prémiové cestovní pouzdro zajistí hygienu kartáčku na cestách a stane se elegantním doplňkem každé hygienické tašky. Zažijte to nejdůkladnější, nejjemnější a nejtišší čištění zubů od značky Oral-B!

Oral-B iO6 Series Grey Opal elektrický zubní kartáček5

Hlavní vlastnosti:

  • revoluční magnetická iO technologie zajistí pocit profesionálního a jemného čištění zubů
  • vhodný i pro citlivé zuby a dásně
  • ikonická kulatá kartáčková hlava (Ulimate Clean)
  • chytrý senzor tlaku signalizuje pomocí červené, bílé nebo zelené barvy kontrolky, zda při čištění tlačíte příliš, málo nebo správně
  • magnetická rychlonabíječka umožňuje plné nabití již za 3 hodiny
  • 5 chytrých režimů čištění
  • interaktivní displej OLED
  • výhodné balení 2 ks kartáčků s hlavicemi

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.