Oral-B PRO 600 3D WHITE zubní kartáček

50099637

Dentální hygiena

Skladem na e-shopu

799 ušetříte 400 Kč

Původní cena 1199 Kč, sleva 33%

O produktu

Pro všechny, kteří touží po nádherně bílých a zdravých zubech, vytvořila společnost Oral B elektrický zubní kartáček Pro 600 3D White. Jeho koupí získáte účinného pomocníka k boji proti zubnímu plaku, kazu a neestetickým barevným skvrnám na zubech. Pravidelné používání vám zajistí zářivý úsměv, i když si občas rádi dopřejete kávu nebo cigaretu.

3D systém

Kartáček se snadno používá – nabízí jeden čisticí program, který spustíte jednoduše stiskem tlačítka. 3D čisticí systém pracuje rychlostí 7 600 oscilací za minutu a 20 tisíc pulsů za minutu. Stačí, když po zubech přejíždíte pomalým pohybem, speciální hlavice s pečlivě volenými štětinami vyčistí plošky zubů i mezizubní prostory a citlivě se postará o vaše dásně.

Časovač

Po spuštění se automaticky aktivuje časovač. Ten vám odpočítává čtyřikrát 30 vteřin – pro každou čtvrtinu chrupu se doporučuje 30vteřinové čištění pro ty nejlepší výsledky. Tlakový senzor kontroluje, zda nevyvíjíte na kartáček velký tlak, aby nedošlo k poškození zubní skloviny i hlavice kartáčku. V případě, že moc tlačíte, přístroj automaticky vypne pulzní režim a informuje vás o tom kontrolkou.