Oral-B PRO 600 CROSS ACTION zubní kartáček

Dentální hygiena

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

890 ušetříte 309 Kč

Původní cena 1199 Kč, sleva 26%

O produktu

Mějte zuby krásné, čisté a bez zubních kazů. S elektrickým zubním kartáčkem od Oral B bude pravidelné čištění dvakrát denně hračka, u které se rozhodně nezapotíte. Kartáček je vybaven 3D čisticím systémem. Po zapnutí režimu začne výměnná hlavice oscilovat rychlostí až 7 600 oscilací za minutu a až 20 000 pulzů za minutu. Účinně tak odstraňuje plak z povrchů zubů i zbytky jídel z mezizubních prostor. Účinky jsou viditelné, a přesto je kartáček šetrný k zubům i dásním – je proto vhodný pro použití pro všechny, dokonce i uživatele trpící krvácejícími dásněmi.

Časovač

Kartáček se snadno používá, nemusíte složitě volit jednotlivé programy, je zde pouze jeden, ten nejefektivnější. Při čištění se automaticky aktivuje časovač na 4× 30 vteřin, který vás vždy upozorní, že už máte čtvrtinu úst vyčištěnou a je třeba přejít k další, aby nedocházelo k nedůslednému čištění nebo naopak k poničení zubní skloviny v důsledku nadměrného čištění.

V balení naleznete kromě kartáčku jednu vyměnitelnou koncovku. Pro správný chod přístroje se doporučuje měnit ji každé tři měsíce. Balení obsahuje také nabíjecí stojánek.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.