516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Oral-B Smart 4000S Sensitive elektrický zubní kartáček

Akce -25%
Oral-B Smart 4000S Sensitive elektrický zubní kartáček

Oral-B Smart 4000S Sensitive elektrický zubní kartáček

50104112
Elektronika
2 990 Kč 3999 Kč
Skladem na e-shopu

Elektrický zubní kartáček od společnosti Oral-B nabízí tři programy pro čištění zubů, Bluetooth připojení, časovač a praktický zvukový a vizuální senzor tlaku.

Podrobné informace o produktu

Značka Oral-B patří po celém světě mezi přední výrobce pomůcek k péči o dutinu ústní. Kartáček Smart 4000S Sensitive s 3D systémem čištění a až 40 0000 pulzy za minutu vám zajistí zářivý úsměv a zdravé zuby bez kazů a plaku.

Senzor tlaku

Pokud během čištění na zuby příliš tlačíte, neprospívá jim to, dochází totiž k oslabování zubní skloviny. Kartáček je z tohoto důvodu vybaven vizuálním a zvukovým senzorem tlaku. Kdykoliv přesahujete hranici, budete na to upozorněni nerušivým zvukem i světlem, abyste to ihned mohli napravit.

Bezdrátové připojení

Za pomoci Bluetooth máte možnost propojit kartáček se svým chytrým zařízením. Pokud si stáhnete aplikaci Oral-B, můžete si kontrolovat, zda se o své zuby a dásně staráte správně, zaznamenávat si statistiky čištění a mnoho dalších vychytávek. Připojení probíhá přes samotnou rukojeť, nemusíte se proto bát, že byste o něj přišli výměnou kartáčkové hlavy.

Obsah balení

Balení Oral-B Smart 4000S Sensitive obsahuje jednu kartáčkovou rukojeť s možností bezdrátového připojení Bluetooth, dvě výměnné kartáčkové hlavice a Li-Ion baterii.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Oral-B
EAN 4210201177326

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.