Oral-B Teen elektrický zubní kartáček

Dentální hygiena

NAVÍC Oral-B Family FROZEN II pack Při nákupu produktů značky Oral-B v minimální hodnotě 3000 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Oral-B Family FROZEN II pack za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

1990

O produktu

Pořiďte svým dětem elektrický zubní kartáček Oral-B, který odstraňuje víc plaku než ruční kartáček, hlídá, aby si děti čistily zuby správně, a pomáhá jim vytvářet zdravé návyky při čištění.

Důkladné a správné vyčištění

Kulatá kartáčková hlava důsledně obklopí každý zub a precizně odstraní plak i povrchové skvrny. Lešticí vložka v hlavě zuby bělí, a to už od prvního dne použití. Kartáček je také kompatibilní s ostatními hlavami Oral-B: CrossAction, 3D White, Precision Clean, Sensitive Clean, Sensi Ultrathin, FlossAction, TriZone, Dual Clean, Power Tip a Ortho Care. Výrobce myslel i na ochranu citlivých dásní. Senzor tlaku děti varuje, pokud na kartáček příliš tlačí, a snižuje v takovém případě rychlost čištění, aby dásně netrpěly.

Čištění pod dohledem elektroniky

Kartáček se může přes Bluetooth napojit na chytrou mobilní aplikaci Oral-B, která uživatele při čištění zubů vede a poskytuje jim zpětnou vazbu. Dvouminutový časovač se zase postará o to, aby se děti rovnoměrně věnovaly každému kvadrantu úst. Moderní Li-Ion baterie zaručí kartáčku výdrž až 2 týdny na jedno nabití, takže na tábor ani dovolenou nebudou muset děti brát nabíječku.

Hlavní vlastnosti:

  • 3D systém čištění zubů (8 000 oscilací a 40 000 pulzací za min.)
  • 3 čisticí programy (denní, šetrný, bělící)
  • vizuální a zvukový senzor tlaku
  • Bluetooth a možnost propojení s mobilní aplikací
  • 2minutový časovač (4× 30 s)
  • 2 kartáčkové hlavy v balení (1× Sensitive UltraThin a 1× Ortho)
  • Li-Ion baterie

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.