Oroxid forte roztok pro ústní hygienu 250 ml

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

579

O produktu

OROXID forte roztok je zdravotnický prostředek pro intenzivní ústní hygienu u dospělých. Podporuje zdravé dásně a urychluje hojení zánětlivých onemocnění dutiny ústní. Působí na bázi aktivního kyslíku a ACTIPONE PX3 (přírodní extrakt zázvoru, myrhy a echinacei). Tyto složky zklidňují, regenerují a vyživují ústní sliznici a odstraňují škodlivé mikroby (bakterie, viry, plísně).

OROXID forte

  • Pomáhá při zánětech a krvácení dásní, parodontitidě, při výskytu aft.
  • Působí proti zápachu z úst a proti zvýšené tvorbě zubního plaku.
  • Pomáhá při hojení po chirurgických zákrocích v dutině ústní (extrakce zubů, odstranění krčních mandlí).
  • Pomáhá při bolesti v krku.
  • Účinně odstraňuje skvrny na zubech např. po čaji, kávě, víně, cigaretách a navrací zubům jejich přirozený odstín.
  • Pomáhá při ústní hygieně osobám s rovnátky, implantáty a zubními náhradami.
  • Pomáhá obnovit přirozenou mikroflóru v dutině ústní.
  • Je vhodný pro rychlou úlevu a pomoc, pro intenzivní hojení.

OROXID forte neobsahuje alkohol ani chlorhexidin. Proto je šetrnější k ústní sliznici, nedráždí a nevysušuje ji. Roztok je vhodný k pravidelným výplachům dutiny ústní po čištění zubů nebo ke kloktání.

Jak používat OROXID forte roztok:

Roztok používejte 2-3x denně, nejlépe po jídle nebo po čištění zubů. OROXID můžete používat rovněž při čištění zubů i místo zubní pasty nebo také častěji během dne, budete-li jej potřebovat.

Roztok je určen k výplachům. Nalijte zhruba 15 ml roztoku (2 uzávěry lahvičky) do úst. Ústa aktivně proplachujte alespoň 30 sekund. Potom vyplivněte. V průběhu vyplachování si také můžete dále jemně čistit zuby kartáčkem. Po použití přípravku není potřeba vyplachovat ústa vodou.

Složení:

Deionizovaná voda, 3% roztok speciálně upraveného peroxidu vodíku, Actipone® PX3 (Aqua, glycerin, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, Zingiber officinale extrakt, Commiphora Myrrha Resin, extrakt z Echinacea purpurea), příchutě, stabilizátor.

Upozornění:

Při aplikaci na sliznici se může zřídka vyskytnout pocit podráždění, který je většinou přechodný a zmizí po několika minutách nebo po vypláchnutí úst vodou.