Oroxid sensitiv roztok pro ústní hygienu 250 ml

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

529

O produktu

OROXID sensitiv roztok je zdravotnický prostředek pro zajištění správné ústní hygieny u dospělých i dětí. Podporuje zdravé dásně a pomáhá při zánětlivých onemocněních dutiny ústní. Působí na bázi aktivního kyslíku a ACTIPONE PX3 (přírodní extrakt zázvoru, myrhy a echinacei). Tyto složky zklidňují, regenerují a vyživují ústní sliznici a odstraňují škodlivé mikroby (bakterie, viry, plísně).

OROXID sensitiv

  • Pomáhá při zánětech a krvácení dásní, při výskytu aft.
  • Působí proti zápachu z úst a proti zvýšené tvorbě zubního plaku.
  • Pomáhá při hojení po chirurgických zákrocích v dutině ústní (extrakce zubů, odstranění krčních mandlí).
  • Pomáhá při bolesti v krku.
  • Účinně odstraňuje skvrny na zubech např. po čaji, kávě, víně, cigaretách a navrací zubům jejich přirozený odstín.
  • Pomáhá při ústní hygieně osobám s rovnátky, implantáty a zubními náhradami.
  • Pomáhá obnovit přirozenou mikroflóru v dutině ústní.
  • Je vhodný pro dlouhodobé, pravidelné každodenní používání a osoby s citlivou sliznicí dutiny ústní.

OROXID sensitiv neobsahuje alkohol ani chlorhexidin. Proto je šetrnější k ústní sliznici, nedráždí a nevysušuje ji. Roztok je vhodný k pravidelným výplachům dutiny ústní po čištění zubů nebo ke kloktání.

Jak používat OROXID sensitiv roztok:

Roztok používejte 2-3x denně, nejlépe po jídle nebo po čištění zubů. OROXID můžete používat rovněž při čištění zubů i místo zubní pasty nebo také častěji během dne, budete-li jej potřebovat.

Roztok je určen k výplachům. Nalijte zhruba 15 ml roztoku (2 uzávěry lahvičky) do úst. Ústa aktivně proplachujte alespoň 30 sekund. Potom vyplivněte. Po použití přípravku není potřeba vyplachovat ústa vodou.

Složení:

Deionizovaná voda, 1,5% roztok speciálně upraveného peroxidu vodíku, Actipone® PX3 (Aqua, glycerin, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, Zingiber officinale extrakt, Commiphora Myrrha Resin extrakt, extrakt z Echinacea purpurea), příchutě, stabilizátor.

Upozornění:

Při aplikaci na sliznici se může zřídka vyskytnout pocit podráždění, který je většinou přechodný a zmizí po několika minutách nebo po vypláchnutí úst vodou.