516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Panadol Extra 10 tablet

Panadol Extra 10 tablet

Panadol Extra 10 tablet

50014237
Registrovaný léčivý přípravek: Více o legislativě
45 Kč
Skladem na e-shopu

Ulevuje od bolesti hlavy, zubů, menstruační bolesti a od bolestí svalů, kloubů při chřipce a nachlazení. Současně snižuje horečku.

Podrobné informace o produktu

Panadol Extra pomáhá při léčbě mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy (včetně migrény), bolesti zubů, zad a menstruační bolest. Přípravek Panadol Extra poskytuje též úlevu od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou bolesti svalů, kloubů a bolest v krku. Snižuje horečku. Panadol Extra nedráždí žaludek. Tablety Panadol Extra mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 15 let užívají 1-2 tablety (podle tělesné hmotnosti) dle potřeby až 4x denně v časovém odstupu nejméně 4 hodin. Maximální denní dávka je 8 tablet. Dospívající ve věku 12-15 let užívají 1 tabletu nejvýše 6x denně v časovém odstupu nejméně 4-6 hodin. Maximální denní dávka je 6 tablet. Neužívejte s dalšími přípravky obsahujícími paracetamol. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 7dnů.

Složení:

Léčivými látkami jsou paracetamolum 500 mg a coffeinum 65 mg v 1 potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou kukuřičný škrob, předbobtnalý škrob, povidon 25, kalium-sorbát, mastek, kyselina stearová 95%, sodná sůl kroskarmelosy (typ A), potahová vrstva: hypromelosa, triacetin.

Upozornění:

Přípravek Panadol Extra obsahuje méně než 1 mmol sodíku, tj. v podstatě je „bez sodíku“. Během léčby se nesmí konzumovat alkohol. Vzhledem k obsahu kofeinu se nedoporučuje užívání přípravku během těhotenství a kojení. Není vhodné pro děti do 12 let.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Panadol
SUKL název PANADOL EXTRA 500MG/65MG TBL FLM 10
Farmakoterapeutická skupina analgetika, antipyretika
Věk dítěte od 12 let
SUKL kód 98787
EAN 901465

Přílohy

Příbalová informace PDF

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.