Pánbach Gel do myčky nádobí levandule 500 ml

Drogerie

Značka: PÁNBACH
Pánbach Gel do myčky nádobí levandule si i při nižších teplotách hravě poradí se silně znečištěným nádobím. Kromě nádobí vyčistí také vnitřek myčky a provoní ji očistnou vůní levandule.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
299

O produktu

50130391

Pánbach Gel do myčky nádobí levandule si i při nižších teplotách hravě poradí se silně znečištěným nádobím. Kromě nádobí vyčistí také vnitřek myčky, dokonale ji vydezinfikuje a provoní očistnou vůní levandule. Díky vysoké koncentraci aktivních látek ho navíc stačí použít opravdu velmi malé množství a Vaše nádobí bude opět zářit čistotou.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% přírodní čisticí gel do myčky
  • hravě vyčistí i velmi znečištěné nádobí
  • s příjemnou vůní levandule

Složení

aniontové povrchově aktivní látky 1– 5%, kationtové povrchově aktivní látky 5 – 15%, neiontové povrchově aktivní látky 1 – 5%, esenciální oleje a přírodní barviva; Aqua (voda), Cocos Nucifera (výtažky z plodů kokosovníku ořechoplodého), Pinus Sylvestris (výtažky z borovice lesní), Glyceryl (glycerin), Linoleate (emulgátor z kyseliny linolové), Olea Europaea (výtažky z olivovníku evropského), Glyceryl Oleate (voskový ester kyseliny olejové a oleyl alkoholu), Prunus Dulcis (výtažek ze stromu mandle obyčejné), Gluconic Acid (kyselina glukonová), Sodium Gluconate (glukonát sodný); může obsahovat (dle druhu vůně): Lavandula Angustifolia (levandule lékařská), Tea-Lauroyl Glutamate, Melaleuca Alternifolia (tea tree), Citrus Nobilis (esenciální olej z tangerinky), Lauroyl Sarcosine, Citrus Bergamia (esenciální olej z bergamotu) 

Použití

Před použitím produkt jemně protřepejte. Dávkujte přímo z lahve do dávkovače a ujistěte se, že jsou dvířka dávkovače dobře zavřená. Optimální množství pro mírně znečištěné nádobí je 15 ml na jeden mycí cyklus. Při mytí silně znečištěného nádobí použijte 25 ml přípravku. V případě velmi tvrdé vody doporučujeme kombinovat se solí do myčky a oplachovacím prostředkem. Přípravek nepoužívejte na ruční mytí nádobí.

Upozornění

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Může způsobit vážné poškození očí. V případě kontaktu s očima je několik minut vyplachujte velkým množstvím vody. Při přetrvávajícím podráždění očí nebo požití výrobku ihned vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal nebo etiketu výrobku. Případná deformace plastové lahve je projevem biologicky aktivních složek a není na závadu výrobku.

O značce

Značka Pánbach přináší svým zákazníkům čisticí a odmašťovací prostředky z dílny malé rodinné firmy sídlící na Slovensku. Prostředky Pánbach fungují na bázi molekul se specifickým elektromagnetickým nábojem, který na sebe váže nečistoty a odstraňuje i silné a dlouhodobé znečištění. V přírodě jsou navíc tyto produkty biologicky odbouratelné do 30 dnů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.