Beaba Parní vařič + mixér BABYCOOK DUO neonový

Elektronika

Značka: BEABA
Multifunkční přístroj připraví zdravou stravu pro vaše dítě. Ohřívá, vaří, mixuje, vše, co potřebujete. Do patnácti minut máte připravenou přesnídávku, jež bude chutnat všem!

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100280

Mějte pro své miminko vždy jen to nejlepší. Vařte mu zdravě, rychle a snadno. Pořiďte si do své domácnosti parní vařič a mixér v jednom Babycook DUO. Tento multifunkční přístroj vám umožní ohřívat, vařit v páře a mixovat pokrmy pouhým stisknutím tlačítka.

Objem nádoby, který uspokojí celou rodinu

Oproti základnímu modelu je vařič DUO obohacen o jednu extra nádobku. Celkový užitný objem proto činí 1 100 ml, takže si můžete práci ještě urychlit a vařit najednou jak maso či zeleninu, tak i přílohu, a to dokonce i pro více dětí, aniž by se kdokoliv musel spokojit s nedostatečně velkou porcí.

Maximálně 15minutové vaření

Celá doba přípravy jídel vám nezabere déle než 15 minut v závislosti na druhu surovin a jejich množství. Po uvaření se přístroj automaticky vypne, aby vám nespotřebovával mnoho elektrické energie a nehrozilo riziko přehřátí či spálení pokrmů.

Mixování na hrubost dle vaší potřeby

U mixování máte na výběr různou hustotu výsledné směsi. Pro menší děti se hodí jemná hladká kaše, naopak hrubší struktura s kousky zeleniny je vhodná pro starší děti, které již umí lépe kousat.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.