Parusan Aktivní pěna pro ženy 100 ml

Kosmetika

Značka: PARUSAN
Parusan Aktivní pěna pro ženy obsahuje biotin a hrachový extrakt, které poskytují vlasům výživu již od kořínků. Obsažený kofein stimuluje vlasovou pokožku.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

249
Dočasně nedostupné

O produktu: Parusan Aktivní pěna pro ženy 100 ml

50126684

Péče o vypadávající vlasy s kofeinem. Parusan Aktivní pěna pro ženy 100 ml obsahuje biotin a hrachový extrakt, které poskytují vlasům výživu již od kořínků. Obsažený kofein stimuluje vlasovou pokožku. Olivový olej a panthenol se postarají o dostatečnou hydrataci a zajistí, že vlasy budou po použití přípravku pružné a lesklé.

Výsledek:

  • vyživuje vlasy i jejich kořínky
  • kofein stimuluje vlasovou pokožku
  • olivový olej a panthenol hydratují vlasové vlákno

Složení

Olivový olej, kofein, biotin, panthenol, extrakt z hrachu.

Použití

Po umytí vlasů rozprostřete v dlaních množství pěny o velikosti vlašského ořechu a jemně vmasírujte do pokožky hlavy. Poté vlasy upravte obvyklým způsobem. Pro optimální výsledek aplikujte 1x denně po dobu nejméně 12 týdnů.

Upozornění

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: Při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. Nestříkejte na otevřený oheň ani na jiný zdroj zapálení. Nepropichujte a nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě nad 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.