Pastee Choko yoghurt 120 g

Sportovní výživa

Značka: PASTEE
Zdravá a vyvážená nutriční pasta se sladidlem. Lehce stravitelné komplexní hotové jídlo speciálně vyvinuté pro rychlé doplnění živin a zasycení.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
85

Cena za 100 g: 71 Kč

O produktu

50121397

Zdravá a vyvážená nutriční pasta se sladidlem. Lehce stravitelné komplexní hotové jídlo s vysokým obsahem bílkovin, Omega-3MK a vlákniny, obohacené o minerály. Pastee Low Carb Choko yoghurt speciálně vyvinuté pro rychlé doplnění živin a zasycení kdykoliv a kdekoliv během dne. Nízký obsah sacharidů a cukrů nebude narušovat Váš dietní plán. Vysoký obsah kvalitních bílkovin chrání aktivní svalovou hmotu a pomáhá jejímu růstu.

Hlavní vlastnosti:

  • doplňuje živiny a zasytí
  • lehce stravitelná
  • s nízkým obsahem sacharidů a cukrů
  • s vysokým obsahem kvalitních bílkovin
  • čokoládová příchuť

Složení

Voda, proteinový mix, (instantní syrovátkový proteinový koncentrát, emulgátor: slunečnicový lecitin, micelární kasein), inulin, směs rostlinných olejů (řepkový, lněný, chia – v různém poměru), směs mouk (jáhlová, čiroková, rýžová – v různém poměru), kakao (2,5 %), sušený jogurt (1,7 %), regulátor kyselosti: kyselina citronová, kakaová vláknina, přírodní čokoládové aroma, regulátor kyselosti: kyselina mléčná, sladidlo: sukralóza, vápník, hořčík, zinek.

Použití

Kdykoliv, kdy máte chuť nebo hlad. 

Upozornění

Uchovávejte v suchu a nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.