Pastelly Probiotický koncentrát višeň 300 ml

Doplněk stravy

Značka: PASTELLY
Pastelly probiotický koncentrát višeň obsahuje komplex 10 bakteriálních kmenů a rozpustnou vlákninu z čekanky na bázi fruktooligosacharidů v tekuté formě.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
619

Cena za 100 ml: 206 Kč

O produktu

50133290

Rovnováha zažívání, podpora imunity. Pastelly probiotický koncentrát je doplněk stravy v tekuté formě s příchutí višně. Obsahuje kombinaci 10 bakteriálních kmenů s 10 miliardami bakterií v 1 dávce a rozpustnou vlákninu z čekanky na bázi fruktooligosacharidů pro zdravou střevní mikroflóru. Slazeno z rostliny Stévie. Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování. Prebiotika slouží jako živiny pro probiotika.


Dávkování

Užívejte 1x denně 10 ml (cca 1 polévková lžíce), děti od 4 let podávejte poloviční dávku. Můžete konzumovat přímo nebo ve vodě či jiném nápoji.

Složení

10 kmenů probiotických lyzátů ≥ 10 mld CFU/g.

Voda čištěná, glukózová vláknina, rozpustná vláknina z čekanky na bázi fruktooligosacharidů, xantanová guma (zahušťovadlo), probiotické lyzáty z 10 bakteriálních druhů v množství 10 mld (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium  infantis, Streptococcus thermophilus, konzervant (sorban draselný, benzoan sodný), sladidlo (steviol-glykosidy).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen pro kojící a těhotné ženy a pro děti do věku 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Před konzumací protřepejte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.