Penco Energy Drink pomeranč 900 g

Sportovní výživa

Značka: PENCO
Dodejte svému tělu pořádnou dávku energie. Drink s příchutí citronu přispívá k udržení výkonnosti při delším fyzickém výkonu a zabraňuje únavě.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
489

Cena za 100 g: 54 Kč

O produktu

50121415

Dodejte svému tělu pořádnou dávku energie. Penco Energy Drink pomeranč přispívá k udržení výkonnosti při delším fyzickém výkonu a zabraňuje únavě. Speciálně určený pro delší vytrvalostní výkony nad 1,5 hodiny. Obsahuje disacharid palatinose, který poskytuje svalům a mozku stejné množství energie, jako to dokáže sacharóza nebo glukóza, ale v delším časovém intervalu.

Pomalé uvolňování energie

Unikátní disacharid Palatinose je první pomalu stravitelný cukr, který poskytuje svalům a mozku stejné množství energie (4 kcal/g) jako sacharóza nebo glukóza, ale v delším časovém intervalu. Zatímco běžný cukr nebo glukosu tělo využije velmi rychle a hladina krevního cukru klesne na bazální hladinu asi po 60 min, isomaltulosa je metabolizována mnohem pomaleji a její hladina v krvi je plně vyčerpána až po 2 hodinách.

Hlavní vlastnosti:

  • dodává tělu pořádnou dávku energie
  • zabraňuje únavě
  • přispívá k udržení výkonnosti
  • s obsahem unikátního disacharidu palatinose
  • s osvěžující příchutí pomeranče

Složení

Sacharóza, maltodextriny, isomaltulosa* (20%), glukóza, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, hořečnaté soli kyseliny citrónové, citronan sodný, laktát vápenatý, chlorid sodný, aroma, citronan draselný, draselné soli kyseliny trihydrogenfosforečné,  syrovátková bílkovina, citrusový pektin, β karoten (pouze ED pomeranč), naringin (pouze ED grapefruit), vitamínová směs (L-askorbová kyselina, tokoferyl-acetát 50%, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin, kyanokobalamin), chlorid draselný, emulgátor: sójový lecithin, síran železnatý, oxid zinečnatý, síran manganatý, síran měďnatý, seleničitan sodný, jodičnan draselný.* Isomaltulosa je zdrojem glukosy a fruktosy.

Použití

30 g prášku rozmíchejte v 500 ml chladné vody. Pije se těsně před výkonem a potom každých 10–15 min, podle doby, intenzity výkonu a teploty prostředí.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 12 let. Ukládat mimo dosah dětí! Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoliv obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.