Penco Ionogen ananas 1000 ml

Sportovní výživa

Značka: PENCO
Tekutý koncentrát se sladidly pro přípravu středně energetického hypotonického iontového nápoje pro rehydrataci organizmu a zlepšení výkonnosti.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
469

Cena za 1 litr: 469 Kč

O produktu

50116082

Tekutý koncentrát se sladidly pro přípravu středně energetického hypotonického iontového nápoje pro rehydrataci organizmu a zlepšení výkonnosti. Obsahuje L-karnitin a komplex elektrolytů (Na, K, Cl a Mg) ve správném poměru. Je obohacen vitamíny C, B12 a kyselinou listovou, které přispívají k normální funkci imunitního systému. S příchutí ananasu.

Proč používat Ionogen?

Pokud tělesné tekutiny nejsou doplněny, může dojít k dehydrataci. Bylo prokázáno, že dehydratace jednoznačně snižuje sportovní výkonnost a je úzce spojena s únavou a nepohodou. Použitím hypotonického nápoje Penco Ionogen podle doporučeného dávkování lze dehydrataci předcházet, a tak prodloužit schopnost podávat maximální výkon. Přípravek je navíc obohacen L-karnitinem (550 mg/100 ml koncentrátu) pod obchodní známkou L-Carnipure švýcarské společnosti Lonza Ltd., která garantuje nejvyšší čistotu a účinnost karnitinu.

Obsahuje antioxidanty

Náročná fyzická aktivita kromě pozitivních efektů vede také k nadměrné tvorbě volných kyslíkových radikálů v organismu. Penco Ionogen byl proto obohacen o dávku antioxidantů vitamínu C a kyseliny listové, které působí ochranné štíty před volnými radikály.

Hlavní vlastnosti:

  • předchází dehydrataci a zlepšuje podmínky pro dosažení požadovaného výkonu
  • vhodný pro všechny typy sportovních aktivit i těžší fyzické práce
  • obsahuje vysoké množství vitaminu C (550 mg/100 ml koncentrátu) a kyseliny listové (1000 µg/100 ml koncentrátu)
  • s obsahem L-karnitinu značky Carnipure
  • snadná příprava až 60 litrů nápoje!

Složení

Invertní sirup, voda, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, aroma, přírodní aroma (stabilizátor E414, E445 (pouze citron)), barvivo β karoten, hořečnaté soli kyseliny citrónové, citronan sodný, chlorid sodný, citronan draselný, draselné soli kyseliny trihydrogenfosforečné, L-karnitin tartarát, chlorid draselný, sladidla sukralosa a acesulfam K, vitamín C (L-askorbová kyselina), konzervační látky: sorban draselný, kyselina listová, vitamín B12.

Použití

Penco Ionogen je vhodný pro nejrůznější druhy sportů, při kterých je třeba doplňovat hlavně tekutiny a vyšší příjem energie ve formě sacharidů není žádoucí. Nápoj je vhodný pro děti od 6 let. Odměřte odměrkou 10 ml koncentrátu a přelijte 500 ml chladné vody. Výsledkem je hypotonický nápoj, 125 mOsm/kg.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.