Penco Junior after sport shake 1500 g čokoláda

Sportovní výživa

Značka: PENCO
Regenerační koktejl s čokoládovou příchutí pro sportující děti od 6 let. Obsahuje vyváženou směs kvalitních základních živin, mikroživin a aktivních látek.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50118769

Regenerační koktejl s čokoládovou příchutí pro sportující děti od 6 let. Penco Junior After Sport Shake obsahuje vyváženou směs kvalitních základních živin, mikroživin a aktivních látek. Poskytuje 30 % bílkovin, které napomáhají vytvoření optimálních podmínek k budování svalové hmoty mladého sportovce. Je obohacen beta-glukany, železem v organické formě, vápníkem a vitaminem D, které jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí. Nápoj je vhodný k doplnění energie a živin ihned po sportovním výkonu. Báječně se hodí jako druhá večeře nebo jako start do nového dne pro děti, které nerady snídají.

Hlavní vlastnosti:

  • 30 % kvalitních bílkovin pro podporu růstu svalové hmoty
  • komplexní sacharidy z mleté celozrnné instantní rýže
  • obsahuje vápník a vitamin D potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí
  • obsahuje železo, které podporuje normální tvorbu červených krvinek a hemoglobinu
  • obsahuje 12 vitaminů včetně B6, který přispívá k normálnímu metabolizmu bílkovin a glykogenu

Doplnění sacharidů a bílkovin

Penco Junior After Sport Shake je práškový koncentrát pro přípravu Gaineru s 30% obsahem kvalitních živočišných bílkovin z mléka a CFM syrovátkového koncentrátu s vysokou biologickou hodnotou (BV) a vyváženým poměrem esenciálních aminokyselin. Zdrojem energie pro svalovou práci jsou jak jednoduché rychle využitelné cukry, tak i komplexní sacharidy z celozrnné rýže, které mladého sportovce zasytí.

Podpora imunity

Penco Junior After Sport Shake navíc obsahuje Goldcell® beta glucan a vitamíny C, B6, B12 a D, které podporují normální funkci imunitního systému. Je také obohacen železem v organické dobře využitelné formě. Železo podporuje normální tvorbu červených krvinek a hemoglobinu a přispívá k přenosu kyslíku v těle.


Složení

Mléko sušené odstředěné 55 %, instantní celozrnná rýže 12 %, CFM syrovátkový koncentrát 11%, sacharóza, inulin 6 %, kakaový prášek (pouze příchuť čokoláda), emulgátor sójový lecithin 4 %, slunečnicový olej, aroma, vitamínová směs (L-askorbová kyselina, tokoferyl-acetát 50 %,  nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin, kyanokobalamin), Goldcell® beta glucan 0,15 %, získaný z buněčných stěn Saccharomyces cerevisiae, oxid hořečnatý, barvivo β-karoten (pouze příchuť vanilka a banán), fumarát železnatý, vitamín D (cholekalciferol), antioxidanty: vitamín E ( DL-α –tokoferyl-acetát) a vitamín C (L-askorbyl-6-palmitát),vitamín K (fytomenadion).  Ostatní minerální látky jsou přirozenou součástí přítomných surovin.

Alergeny: mléko. Výrobek může obsahovat stopy lepku, lupiny, sóji a vaječného bílku.

Použití

Pro děti 6-10 let 25 g práškové směsi (2 odměrky) rozmixujte bezprostředně před spotřebou v 75 ml vody nebo mléka a vypijte do 1 hodiny po výkonu. Pro děti od 10 let 50 g směsi (4 odměrky) ve 150 ml. V tréninkových dnech pijte první dávku 30-60 minut po tréninku a druhou půl hodiny před spaním. Pro děti, které potřebují přibrat na váze, doporučujeme jednu dávku během dne a druhou půl hodiny před spaním. Používejte v souladu s osobním dietním a tréninkovým plánem v množství úměrném aktuální tělesné zátěži. Nepřekračujte doporučenou denní dávku 100 g. Pro dosažení požadovaných účinků dodržujte uvedený postup přípravy.

Upozornění

Není určeno pro děti do 6 let. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání. Po otevření obalu spotřebujte do 6 měsíců.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.