Penco Ultra Protein Bar Choco&Toffee proteinová tyčinka 50 g

Sportovní výživa

Značka: PENCO
Proteinová tyčinka pro sportovce sestavená podle nejnovějších trendů v oblasti sportovní výživy. Vysoký podíl bílkovin a vlákniny. Obohacena o vitamin B6.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
39

Cena za 100 g: 78 Kč

O produktu

50118135

Proteinová tyčinka pro sportovce po tréninku i jako malá svačinka během dne. Receptura je sestavená podle nejnovějších trendů v oblasti sportovní výživy. Penco® Ultra Protein Bar má vynikající chuť i konzistenci. Neobsahuje přidaný cukr, zato poskytuje vysoký podíl vlákniny.

Hlavní vlastnosti:

  • 30 % proteinů
  • s vysokým obsahem prebiotické vlákniny
  • bez přidaného cukru
  • bez palmového tuku
  • bez lepku

Promyšlená receptura

Penco® Ultra Protein Bar je tyčinka s nízkým obsahem jednoduchých cukrů a vysokým obsahem kvalitních bílkovin. Hlavní složkou proteinové směsi je syrovátkový koncentrát WPC. Má optimální poměrů proteinů a sacharidů, to znamená, že obsahuje více proteinů než sacharidů. Vysoký podíl prebiotické vlákniny, fruktoologosacharidů FOS, snižuje energetickou hodnotu tyčinky. Je obohacena vitamínem B6, který podporuje normální metabolismus bílkovin a glykogenu, snižuje míru únavy a vyčerpání a přispívá k normální funkci imunitního systému.


Použití

Penco® Ultra Protein Bar je perfektní rychlá svačina pro každého, kdo chce zvýšit svůj denní příjem proteinů pro podporu růstu svalové hmoty. Na pěší túře, výletě na kole, při cestách autem zažene hlad a zasytí. Sportovcům doporučujeme zejména po tréninku.  Jedna tyčinka Penco® Ultra Protein Bar s energetickou hodnotou nižší než 200 kcal může být i vhodnou součástí nízkoenergetické nebo lowcarb diety. Dopřejte si maximálně tři tyčinky za den.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku 3 tyčinky. Obsahuje maltitol – nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není určeno pro děti do 12 let. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.