516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Persen 40 obalených tablet

Persen 40 obalených tablet

Persen 40 obalených tablet

50014537
Registrovaný léčivý přípravek: Více o legislativě
125 Kč
Skladem na e-shopu

Persen obsahuje směs výtažků z rostlin (kozlík, meduňka a máta), které uklidňují mysl i tělo, odstraňují úzkost a pomáhají usnout.

Podrobné informace o produktu

Přípravek Persen působí příznivě při mírných poruchách usínání a spánku. Jedná se o směs suchých rostlinných extraktů s uklidňujícím účinkem, které se užívají při různých projevech jako jsou:

  • strach, úzkost
  • problémy s usínáním a spánkem
  • třes rukou a pocení dlaní
  • podrážděnost, neklid, rozladěnost
  • únava po probuzení

Persen mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let. Užívat přípravek během těhotenství a kojení se nedoporučuje.

Dávkování:

Dospělí užívají 1 až 2 tablety 2-3x denně. Při poruchách usínání a spánku se užívají naráz 2 tablety 1x denně, a to 1 hodinu před spaním. Dospívající od 12 let užívají 1 tabletu 1-3x denně.

Tablety zapíjejte malým množstvím tekutiny. Mezi jednotlivými dávkami dodržujte interval 4-5 hodin. K dosažení žádaného účinku užívejte přípravek pravidelně po dobu 2-4 týdnů.  Pokud se do 2 týdnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Složení:

Léčivými látkami jsou kozlíkový extrakt suchý (Valerianae extractum siccum) 4-7 : 1, extrahováno ethanolem 70% (V/V) 35 mg, meduňkový extrakt suchý (Melissae folii extractum siccum) 3-6 : 1, extrahováno ethanolem 50% (V/V) 17,5  mg a mátový extrakt suchý (Menthae piperitae folii extractum siccum) 3-6 : 1, extrahováno ethanolem 40% (V/V) 17,5 mg v jedné obalené tabletě.

Pomocnými látkami jsou tekutá glukóza – suchý zbytek (součást Valerianae extractum siccum), maltodextrin (součást Melissae folii extractum siccum a Menthae piperitae folii extractum siccum), aroma máty peprné (součást Menthae piperitae folii extractum siccum), mikrokrystalická celulóza, monohydrát laktózy, sacharóza, mastek, magnesium-stearát, krospovidon, kukuřičný škrob, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hypromelóza, sodná sůl karmelózy, povidon, uhličitan vápenatý, oxid titaničitý (E 171), hnědý oxid železitý (E 172), glycerol, montanglykolový vosk.

Upozornění:

Přípravek PERSEN může zhoršit schopnost řídit a obsluhovat stroje, neřiďte vozidlo a neobsluhujte stroje. Pokud nesnášíte některé cukry, poraďte se s lékařem, než začnete tento léčivý přípravek užívat.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Persen
SUKL název PERSEN TBL OBD 40(4X10)
Farmakoterapeutická skupina anxiolytika, fytofarmaka, hypnotika, sedativa
Věk dítěte od 12 let
SUKL kód 75380
EAN 75380

Přílohy

Příbalová informace PDF

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.