Drogerie

Persil Prací gel Deep Clean Sensitive 2,43 l 54 dávek

Značka: PERSIL

Prací gel Persil Deep Clean Sensitive proniká do hloubky vláken, rozpouští nečistoty a zanechává dokonale čisté a svěží prádlo. Je velmi šetrný k citlivé pokožce i k přírodě.

359
Doprava zdarma

O produktu: Persil Prací gel Deep Clean Sensitive 2,43 l 54 dávek

50147884

Úvod

Prací gel Persil Deep Clean Sensitive proniká do hloubky vláken, rozpouští nečistoty a zanechává dokonale čisté a svěží prádlo. Aktivně odstraňuje odolné skvrny a neutralizuje nežádoucí pach. Je velmi šetrný k citlivé pokožce i k přírodě. Vyhovuje speciálním požadavkům kojenců i alergiků. Podporuje udržitelnou domácnost. Obsahuje 92 % biologicky rozložitelných složek* a recyklovatelné obaly. Funguje i při nízkých teplotách od 20 °C.

Hlavní vlastnosti:

  • odstraňuje odolné skvrny
  • šetrný k tkaninám i k pokožce
  • funguje od 20 °C

*Vztahuje se na organické složky podle OECD 301/302.


Složení

5-15 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, fosfonáty, enzymy, optické zjasňovače, parfémy, benzisothiazolinone, phenoxyethanol.


Použití

Dávkujte dle informací obalu. Jedno balení obsahuje cca 54 dávek. Nepoužívejte na vlněné a hedvábné textilie.


Upozornění

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.