Pet health care IXXO Pipeta pro psy do 10 kg 1x15 ml

Biocidní přípravky, repelenty

5.0
IXXO Pipeta pro psy je repelentní pipeta pro malé psy do 10 kg s obsahem repelentu IR3535 a geraniolu. Působí proti klíšťatům a blechám. Parazity odpuzuje a dehydratuje.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks produktů značky Pet Health Care v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na produkt Pet health care Péče o klouby pro psy 90 tablet. Akce platí do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
225

Cena za 100 ml: 1 500 Kč

O produktu

50126965

Repelentní pipeta pro Vaše domácí mazlíčky. IXXO Pipeta pro psy působí proti zevním ektoparazitům, zejména klíšťatům (Ixodes ricinus) a blechám (Ctenocephalides). Chrání před napadením hmyzem. Obsahuje repelent IR3535 a přírodní geraniol. Geraniol je součástí citronelového oleje získávaného z rostliny Cymbopogon citratus (voňatka citronová). Působí repelentně a navíc klíšťata i blechy dehydratuje, vysuší. I když se parazit zachytí, obvykle nemá dostatek času na předání infekce psovi.

Hlavní vlastnosti:

  • působí proti klíšťatům a blechám
  • dvojí účinek - parazity odpudí anebo vysuší
  • aktivní látky se postupně uvolňují do srsti a kůže zvířete
  • pipeta je účinná po dobu 3-6 týdnů v závislosti na typu kůže
  • pro malé psy do 10 kg

Složení

350 g/kg ethyl-N-acetyl-N-butyl-β-alaninát; 0,3 g/kg geraniol.

Použití

Uvolněte uzávěr. Aplikujte obsah pipety (lahvičky) na krk a záda zvířete a mezi lopatky. Psovi do 10 kg aplikujte 2,5 ml 1x za 2 týdny.

Upozornění

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.