Pharcos Deltacrin capsule 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: PHARCOS
Vlasová péče - doplněk stravy s obsahem železa a lysinu, s extrakty sóji a světlice.Pomáhá při ošetření vypadávání vlasů – androgenní alopecii a alopecii areata.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50077139

Pomáhá při ošetření vypadávání vlasů – androgenní alopecii a alopecii areata.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: Doporučujeme užívat jednu kapsli denně, pokud možno večer před spánkem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

UPOZORNĚNÍ: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Datum použitelnosti se vztahuje na správně uchovávaný výrobek v neporušeném obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti do tří let. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý způsob života.

Balení: 60 cps.

Dermatologicky testováno.

INGREDIENTS: Obsah kapsle: Lysin hydrochlorid, SoyLife® (Sója (Glycine max. (L.) Merr.) titrovaný suchý extrakt z vyklíčených semínek min. 40% v izoflavonech celkem), Glukonát železnatý dihydrát, Světlice barvířská (Carthamus tinctorius L.) suchý extrakt z květů (světlice, maltodextrin, protispékavé látky: oxid křemičitý), Plnidla: Hydrogenfosforečnan vápenatý, Protispékavé látky: Stearan hořečnatý, Oxid křemičitý, Mastek. Vnější obal tobolky: Hydroxypropylmethylcelulóza, Barvivo: oxid titaničitý.

ÚDAJE O VÝŽIVOVÉ HODNOTĚ Ve 100g / V 1 kapsli 
Železo 1273 mg / 7 mg 
Lysin 30545 mg / 168 mg  
Sója titrovaný suchý extrakt min. 40% 14545 mg / 80 mg 
v izoflavonech celkem
- odpovídá izoflavonům celkem 5818 mg/ 32 mg 
Suchý extrakt Světlice 9091 mg / 50 mg


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.