Pharma Activ AloeVeraLife 1+1 2x1000 ml + 100% Rakytníkový olej 50 ml

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

399 ušetříte 100 Kč

Původní cena 499 Kč, sleva 20%

Cena za 1 litr: 160 Kč

O produktu

Prémiové balení Pharma Activ AloeVeraLife + 100% Rakytníkový olej. Přípravek Pharma Activ AloeVeraLife tvoří koncentrovaná šťáva z Aloe vera v nejvyšší kvalitě! Je složena z více než 200 aktivních látek, zejména polysacharidů, aminokyselin, enzymů, vitamínů, minerálů a antioxidantů v dokonalém poměru. Obsahuje 99,7% šťávu z Aloe, která pomáhá správnému trávení a podporuje obranyschopnost organizmu. Výrobek je vhodný pro vegetariány a vegany.

Aloe vera Pharma Activ

Šťáva z aloe je vyráběna z čerstvých a zcela dozrálých listů Aloe. Metoda používaná při jejím získávání zaručuje úplné zachování nejlepších vlastností čerstvé šťávy. Lisování životodárné šťávy pouze ze samotné dužiny a použití patentované metody dalšího zpracování garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu a uchování bioaktivních vlastností čerstvě vylisované šťávy.

Aloe vera

  • přispívá k správné funkci trávicího systému
  • podílí se na udržení přirozené obranyschopnosti
  • pomáhá čistit a detoxikovat organismus
  • pomáhá bojovat s únavou a napětím
  • působí jako antioxidant

Rakytníkový olej

Rakytníkový olej Pharma Activ se získává z plodů rakytníku (Hippophae rhamnoides). Doplňuje stravu o nenasycené mastné kyseliny (např. kyselinu linolovou ze skupiny omega-6 mastných kyselin) a vitamín E, který pomáhá v ochraně buněk před oxidačním stresem. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Dávkování

AloeVeraLife: Užívejte 50 ml - 5 polévkových lžic denně, hodinu před jídlem. Doporučená denní dávka (50 ml) obsahuje 49,85 ml čisté šťávy z aloe. Deklarovaného příznivého účinku dosáhnete při užívání 50 ml (5 lžic) šťávy denně. Před užitím rozřeďte vodou nebo ovocným džusem v poměru 1:1. Šťávu z aloe můžete užívat i neředěnou. Před použitím protřepejte. Těsně uzavřenou láhev uchovávejte na tmavém místě. Po otevření uchovávejte v chladu po dobu maximálně 1 měsíce.

Rakytníkový olej: Dospělí: 5 kapek až 1 lžička (5ml) jednou denně během jídla. Děti od 3 let: 3 kapky denně během jídla.

Složení

AloeVeraLife: Šťáva z aloe (Aloe vera) – 99,7 %, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervační látky: benzoan sodný, sorban draselný. Obsah polysacharidů s dlouhým řetězcem se v základní surovině pohybuje nad hodnotou 9 % a je dodavatelem zaručen dokladem. Rakytníkový olej: 100% olej z plodů rakytníku (Hippophae rhamnoides). Maximální denní dávka 5 ml (vnitřně) obsahuje: nenasycené mastné kyseliny 2,03g, z toho kyselina linolová 1,99 g (ze skupiny omega-6 mastných kyselin), kyselina α-linolenová 0,042 g (ALA, ze skupiny omega-3 mastných kyselin), α-tokoferol (vitamín E) 5,12 mg (42,6% referenční hodnoty příjmu).

Upozornění

AloeVeraLife: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Případná usazenina je přirozeného původu a nemá vliv na kvalitu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Rakytníkový olej: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt vzhledem k vysokému obsahu karotenoidů silně barví!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.