Pharma Activ LIPOZOMAL Vitamín C 1000 mg 250 ml

Doplněk stravy

Lipozomální forma vitaminu C pro lepší vstřebatenost. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, chrání buňky před oxidativním stresem.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50121439

Vyzkoušejte vitamin C v lipozomální formě. Ta zajišťuje vysokou vstřebatelnost a zvyšuje biologickou dostupnost aktivních látek. Pharma Activ LIPOZOMAL Vitamín C obsahuje vysokou dávku tohoto vitaminu, který je nezbytný pro správnou funkci imunitního systému, zvláště pak během intenzivní tělesné námahy nebo po ní, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Je důležitý pro správnou funkci nervového systému a normální psychickou činnost. Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů a chrání buňky před oxidativním stresem. Příznivě ovlivňuje energetický metabolismus a podporuje vstřebávání železa.

Výhody lipozomálního vstřebávání

Tekutý vitamin C je obalen fosfolipidovými nanobublinkami tzv. lipozomy. Lipozomální obal chrání vitamin C před degradací, umožňuje jeho rychlejší a účinnější vstřebávání, stejně tak lepší přístup do nitra buněk. Lipozomy nabízí ideální vstřebatelnost a účinek.

Hlavní vlastnosti:

  • vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • podporuje normální funkci imunitního systému
  • chrání buňky před oxidativním poškozením
  • napomáhá normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, zubů, chrupavek, dásní, kůže a krevních cév
  • přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti
  • podporuje vstřebávání železa

Dávkování

Užívejte 10 ml denně. Doporučujeme rozředit ve 200 ml vody. Před použitím protřepejte. Případná usazenina je přirozeného původu a nemá vliv na kvalitu výrobku. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 1 měsíce. Chraňte před přímým slunečním světlem.

Složení

V denní dávce 10 ml: kyselina L-askorbová (vitamín C) 1000 mg 1250 % referenční hodnota příjmu. Pomocné látky: Čištěná voda, emulgátor (slunečnicový lecitin), konzervační látka (sorban draselný). 

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.