Pharma Activ Vitamin C 1000 mg 60 kapslí

Doplněk stravy

Pharma Activ Vitamin C 1000 mg poskytuje vysokou dávku kyseliny askorbové neboli vitaminu C, který podporuje imunitní systém a snižuje míru únavy a vyčerpání.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50123911

Doplněk stravy s vitaminem C v želatinových kapslích. Pharma Activ Vitamin C 1000 mg poskytuje vysokou dávku kyseliny askorbové neboli vitaminu C, který je nezbytný pro správný rozvoj a fungování organismu. Vitamin C podporuje imunitní systém a jako antioxidant pomáhá chránit buňky před působením volných radikálů. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Vitamin C snižuje míru únavy a vyčerpání, podporuje vstřebávání železa a také přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.

Důležité účinky vitaminu C na lidský organizmus:

  • vitamin C podporuje imunitní systém
  • pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem
  • snižuje míru únavy a vyčerpání
  • podporuje vstřebávání železa
  • přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení

Složení: plnidlo (Maltodextrín roket), Kyselina L-askorbová (Vitamin C), obal kapsle (želatina), protispékavá látka (Stearan hořečnatý). Aktivní látky v denní dávce (2 kapsle): Kyselina L-askorbová (vitamin C) 1000 mg = 1250 % referenční hodnoty příjmu.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.