Philips Avent Šidítko Ultra air Slon 0–6 m 1 ks modré

Péče o dítě

Philips Avent šidítko Ultra Air pro miminka 0–6 měsíců vyniká extra velkými otvory v kotouči, které umožňují pokožce dýchat, a ortodontickým tvarem, který podporuje správný vývoj dutiny ústní.
129

O produktu: Philips Avent Šidítko Ultra air Slon 0–6 m 1 ks modré

50144080

Pořiďte svému miminku dudlík, který ho nejen rychle uklidní, ale zároveň respektuje vývoj jeho ústní dutiny. Šidítka Philips Avent Ultra air jsou navržená pro maximální pohodlí dítěte. Kotouč má extra velké otvory, které umožňují pokožce miminka lépe dýchat. Příjemný silikon bez BPA je chuťově neutrální a děti ho dobře přijímají. Ortodontický a symetrický sosák navíc podporuje správný vývoj zubů a ústní dutiny. Součástí balení je i sterilizační/transportní krabička, která umožňuje sterilizovat šidítko v mikrovlnné troubě a nosit s sebou v hygienické čistotě.

Sání miminka uklidňuje

Je generacemi prověřeno, že sání miminka uklidňuje. Pokud zjistíte, že všechny ostatní metody vedoucí k utišení vašeho děťátka selhávají, vyzkoušejte dudlík Avent. Nemusíte mít obavy o správný vývoj úst děťátka, všechny dudlíky Avent jsou anatomicky tvarované přesně pro potřeby daného věku. Miminka se šidítkem klidněji spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech, což je doporučováno pediatry.

Hlavní vlastnosti:

  • pro miminka 0–6 měsíců
  • silikonový symetrický sosák
  • podporuje správný vývoj dutiny ústní
  • bezpečnostní kroužek umožňuje dudlík z pusinky dítěte snadno vyjmout
  • včetně sterilizační/transportní krabičky
  • neobsahuje BPA

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.