Philips Sonicare Optimal Plaque Defence HX9028/10 náhradní hlavice 8 ks

Dentální hygiena

Balení 8 ks náhradních hlavic Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence. Odstraňují až 7× více plaku než ruční kartáček a mají prakticky zaoblenou špičku.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50117205

Kartáčkové hlavice Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence nabízejí špičkové výsledky při odstraňování plaku. Hlavice je nutné v předepsaných intervalech vyměňovat, a to jak proto, aby si zachovávaly plnohodnotnou funkčnost, tak z hygienických důvodů. Ideální je, když vyměníte hlavici každé tři měsíce. Na potřebu výměny vás také upozorní speciální modrá vlákna, která při přílišném opotřebení zbělají. Toto balení obsahuje dva kusy hlavic.

banner1

Hlavice díky svým vysoce kvalitním a hustě osázeným vláknům odstraní až 7x více plaku než ruční kartáček. Špička je speciálně zaoblená, abyste snadno dosáhli i na vzdálené zuby v zadní části úst.

banner2

Hlavice mají standardní velikost a snadno je nasadíte na jakýkoli kartáček Philips Sonicare kromě modelů Essence a PowerUp Battery. Pokud váš kartáček Philips Sonicare podporuje funkci BrushSync, synchronizuje se s ním hlavice tak, aby byly režim a intenzita čištění optimální.

banner3

Hlavní vlastnosti:

  • 8 ks náhradních hlavic Soniare Optimal Plaque Defence
  • odstraní až 7x více plaku než ruční kartáček
  • sedí na jakýkoli kartáček Philips Sonicare (kromě modelů Essence a PowerUp Battery)


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.