Philips Sonicare Premium HX9076/07 náhradní hlavice 6 ks

50110170

Dentální hygiena

Skladem na e-shopu

1 299 ušetříte 91 Kč

Původní cena 1390 Kč, sleva 7%

O produktu

Kartáčkové hlavice Philips Sonicare je nutné v předepsaných intervalech vyměňovat, a to jak proto, aby si zachovávaly plnohodnotnou funkčnost, tak z hygienických důvodů. Ideální je, když vyměníte hlavici každé tři měsíce. Na potřebu výměny vás také upozorní speciální modrá vlákna, která při přílišném opotřebení zbělají.

Toto balení obsahuje tři páry hlavic Sonicare (tedy celkem 6 ks), z nichž každá exceluje v jiné oblasti ústní hygieny. Mají standardní velikost a snadno je nasadíte na jakýkoli kartáček Philips Sonicare kromě modelů Essence a PowerUp Battery. Pokud váš kartáček Philips Sonicare podporuje funkci BrushSync, synchronizují se s ním hlavice tak, aby byly režim a intenzita čištění optimální.

C3 Premium Plaque Defence (×2)

Hlavice Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence nabízejí špičkové výsledky při odstraňování plaku. Hlavice mají díky jemným a flexibilním bokům až 4× větší kontakt s povrchem zubů a dásní, jejichž tvaru se důsledně přizpůsobují. Odstraňují až 10× více plaku než manuální kartáček, a to i v hůře dostupných místech.

G2 Premium Gum Care (×2)

Philips Sonicare G3 Premium Gum Care jsou nejlepší volbou, pokud usilujete o zdravější dásně. Díky pružným stranám a vláknům chrání vaše dásně i při intenzivnějším čištění při použití většího tlaku. Vlákna jsou v maximálním kontaktu se zuby i dásněmi a odstraňují až 10× více plaku než manuální kartáček. Důkladně vyčistí i těžko dostupná místa.

W3 Premium White (×2)

Kartáčkové hlavice Philips Sonicare W3 Premium White vám pomůžou k běloskvoucímu úsměvu. Hlavice nabízejí díky jemným a flexibilním bokům až 4× větší kontakt s povrchem zubů a dásní, jejichž tvaru se důsledně přizpůsobují. Vlákna uprostřed hlavice jsou hustěji uspořádaná, aby si efektivněji poradila s povrchovými skvrnami. Ze zubů a podél linie dásní odstraňují až 10× více plaku než manuální kartáček, přičemž výsledky uvidíte už za tři dny.