Philips OneBlade QP620/50 náhradní břity na tvář a tělo 3 ks

Elektronika

Značka: PHILIPS
Náhradní břity na tvář a tělo k pánskému holicímu strojku Philips OneBlade, který je vhodný nejen k oholení, ale také k zastřižení, úpravě i přesnému tvarování vousů.
Skladem na e-shopu
775

O produktu

50129532

Philips OneBlade QP620/50 náhradní břity na tvář a tělo 3 ksa

Philips OneBlade je revoluční zastřihovač vousů, který je vybaven jedinečnou technologií pro péči o vzhled a styling tváře. Technologii holení představuje ostří pohybující se 200x za sekundu, které je účinné i pro dlouhé vousy, třeba týdenní strniště. Dodejte oboustranným břitem svému vzhledu styl a vytvořte čisté linie pohybem břitu v kterémkoli směru. Philips OneBlade dokáže zastřihovat, tvarovat a holit vousy všech délek. Systém dvojité ochrany a klouzavý potah v kombinaci se zaoblenými špičkami, dělá holení jednodušším a pohodlnějším. Břity jsou určeny k dlouhodobému výkonu – pro udržování optimálního výkonu břity stačí vyměnit jednou za 4 měsíce*.

Philips OneBlade QP620/50 náhradní břity na tvář a tělo 3 ksaa

Zastřižení a úprava, přesné tvarování vousů nebo kompletní oholení tváře? Díky oboustrannému břitu OneBlade dosáhnete dokonalé přesnosti a vyladění vašeho stylu, a to i na hůře dostupných místech nebo citlivějších oblastech. OneBlade kopíruje obrysy vaší tváře a umožňuje jednoduše a pohodlně zastřihovat a holit všechny části obličeje.

Philips OneBlade QP620/50 náhradní břity na tvář a tělo 3 ksaaa

Narozdíl od klasické žiletky OneBlade holí pouze vousy, neholí svrchní vrstvu kůže, a proto nedráždí pokožku. Používejte při holení na sucho a bez dodatečné pěny, nebo i na mokro s pěnou. Maximálně pohodlným způsobem, šetrně a bez podráždění se tak zbavíte jakkoliv dlouhých vousů, a to i při holení proti směru růstu.

Philips OneBlade QP620/50 náhradní břity na tvář a tělo 3 ksaaaa

Využijte multifunkčního použití OneBlade a zbavte se porostu i na těle. Díky speciálnímu břitu s chráničem pokožky, vyvinutému přímo pro úpravu těla, se nyní dokážete oholit kdekoliv na těle a bez pořezání.

Philips OneBlade QP620/50 náhradní břity na tvář a tělo 3 ksaaaaa

Nasaďte na OneBlade ochranný nástavec, jako další prvek ochrany pokožky, a vyhněte se pořezání na těle i ve všech citlivých oblastech. S 3mm hřebenem na tělo můžete zastřihovat všemi směry pohodlně a bez podráždění pokožky. OneBlade dbá na váš komfort.

Philips OneBlade QP620/50 náhradní břity na tvář a tělo 3 ksaaaaaa

Philips OneBlade je vodotěsný, a tudíž se snadno a rychle čistí: stačí opláchnout pod tekoucí vodou po použití, nebo během holení dokonce ve sprše. Volba je jen na Vás.

Philips OneBlade – revoluce v pánském holení

  • 1 náhradní břit na tvář
  • 1 speciální břit na tělo
  • 1 ochranný nástavec na tělo
  • skvělé pro jakkoliv dlouhé vousy
  • suché a mokré použití bez podráždění
  • pro pravidelnou výměnu jednou za 4 měsíce

 *Pro nejlepší oholení. Při 2 kompletních oholeních za týden. Skutečné výsledky se mohou lišit.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.